2737
2734
عنوان

عروسي برادرم نزديكه ولي...

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 161 پست

مگه میشههههههه مگه دارییییییییم 

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما یه بار برق نبود،ماشینمون رو بیرون پارک کردیم،دزد زده بود،بگید چی؟پرچم های مخمل(امام حسین)که همسرم روزای عاشورا به مغازه اش میزده.چند سال پیش دونه ای ۲۰۰گرفته بود.به همسرم میگفتم به پرچم امام حسینم رحم نمیکنن دزدا.

اره داریم، ما هم صندوق عقب ماشینمونو زدن، حالا چی توش بود تخته نرد، همونو برداشت برد!

عزیزم خیلی غصه خوردم برات، خدا ایشالا از جاییکه فکرشو نمیکنی برات جور کنه و همونجوری بشه که دوست داری

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2738
وا چه ربطی ب بازدید داره. ماهم چندسال پیش مسافرت رفتیم مشهد کلی خرید کرده بودیم همون نیم ساعت اهر ک ...

بابا تو محل ما یه بنده خدایی فوت کرده بود، فامیلا از شهرستان اومده بودن، خوب خونه سلوغ پلوغ بود با کلی مهمون، اینا هم روشون نشده بود ساک ها رو از صندوق خالی کنن، صبح ذوز سوم دزد محترم زحمتش رو کشیده بود، طفلیا مونده بودن با سه تا بچه بی لباس، باز خوب بود خونه فامیل بودن

عزیزم برو مزون کرایه کن خدا ازشون نگذره ولی کاریه ک شده جوش بزنی قبل مجلس همه صورتت میریزه بیرون منم مجلس داداشمه و چند تا مجلس بعدش شاید بخرم اگ با۲۰۰ نتونستم یک چیز خوب پیداکنم احتمال داره برم مزون

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
2706