2733
2734
عنوان

عروسي برادرم نزديكه ولي...

1415 بازدید | 161 پست

سلام دوستان

عروسي برادرم نزديكه ولي من غصه م گرفته 

با اين وضع گروني كلي گشتم يه لباس خوشگل پيدا كردم خريدم كلي پول دادم

بعد دزد صندوق ماشينمونو زد لباساي خودم و بچه ها رو برد ، حالا موندم چيكار كنم 

خودمم درآمد ندارم شوهر بيچاره با حقوق كم مجبوره دوباره هزينه كنه انقدر ناراحتم كه خدا ميدونه

خدا لعنتش کنه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای الهی خیر نبینه دزده چه عوضی بوده. تو خیابون پارک بود؟ 

ماشینتون ال نود نیست احیانا؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

برا خودت میتونی مجلسی کرایه کنی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2738
مگه ال نود برای سرقت راحتره؟؟؟؟؟؟؟

صندوق عقبش آره. موقع خرید باید حتما قفل و مغزی صندوق عقب رو عوض کنن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ای خدا، هرچی سنگه انگاری مال پای لنگه هاااا. ببینم نمیتونی ازیم اشناها لباس قرض کنی؟

هيچكس نيست كه سايزش بهم بخوره

عروسي برادرمم هست نميتونم لباس بد بپوشم

چندساله منتظريم دومادش كنيم

اصلا دارم دق ميكنم

چ دزدایی پیدا میشنا ب نظرم خواستی پر بازدید شی  

وا چه ربطی ب بازدید داره. ماهم چندسال پیش مسافرت رفتیم مشهد کلی خرید کرده بودیم همون نیم ساعت آخر ک تو مشهد بودیم صندوق ماشینمون رو زدن 

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2706