2733
2739
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست
من پسرم ۱۳ سالشه شاخ درمیارم اونقدر که باهوش و فهمیده هست  اونوقت میگن ۲۴ ثبات شخصیت نداره

باهوش  بودن  فرق  داره تا این  که  بخواد تکیه گاه کس  دیگه  بشه بحث زندگیه شما که بهتر  میدونی تا من مجرد

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
آره واقعا شرایط خیلی سخته الهی خدا خودش کمکمون کنه وقتی از دنیا میریم عمر سعد نباشیم😞

آدم زرنگا صدی نود عمر سعدن   

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدم شرایط خونه پدرت چطوره؟ اگه شخصا بیشتر از هفت تومن هزینه میشه برات پس بتید با مردی که بیشتر درآمد داره ازدواج کنی

اگرم وضعیت خونه پدرتون متوسطه پس این درآمد عالیه.

من با 5تومن زندگی خوبی تو تهران دارم

شما با هفت تومن اول زندگی سختته؟

من پسرم ۱۳ سالشه شاخ درمیارم اونقدر که باهوش و فهمیده هست  اونوقت میگن ۲۴ ثبات شخصیت نداره اتفا ...

ولی پسر 12 ساله من هنوز بچست فداش،شم ،هنوز سر مسواک شبش باهم دعوا داریم 

پس موردی نمیشه نظر داد عزیزم

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2742
۲۴ سن کمی نیست 

شاید یه سریا عاقل باشن ولی واقعا سن کمیه ادم تازه 18بلوغش کامل میشه باید وقت پیدا کنه تو دنیا بچرخه یذره تجربه کنه یا بگیره و زندگی کنه بعد ادمی که داره زندگی میکنه بخدا تو24سال ازدواج نمیکنه این نشونه اینه که یکیو میخواد به عنوان ابزار ن زندگی الیته بازم میگم همه ن اما اکثریت اینطورن مردا خیلی دیر بزرگ میشن تاره30میفهمن کی به کیه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
آخه عزیزم همین آپارتمان میدونی چقدر گرون شده ۸۰ متری ۲۱۰ میلیون یه کوچولو جارو 

۸۰ متری تو تهران پسرا درامد هفت تومنم ندارن شده متری جای متوسط متری ۲۰ میلیون. جاهای داغون متری ۱۱ میلیون که شوش و مولوی و اونجاهاس که پر از معتاده و قابل زندگی نیست. پسرای اینجا ۷ تومنم درامد ندارن و خخخیلی هاشون از همین خونه خریدن و دارن. چطور تو شخرستان با ۷ تومن فقط همینارو داره؟!

خونش باباش ۲۱۰ میلیون گرفته درامدشم همشو پس انداز میکنه دو ساله وارد بازار کار شده قبلش رفیق بازی می ...

اها همین رفیق بازی!

پسر 24 ساله یهو از رفیقاش دل نمیکنه تحملشو داری هفته ای دو سه بار بره بیرون؟ شایدقلیونم بکشه؟

دوستاش دوست دختر دارن؟ عایا تو با گشتن همسرت با دوس دختر دوستاش مشکل داری؟

چقد به ازادی و استقلالت احترام میزاره؟ روشنفکره یا پس فردا قراره سر هرحرف و نگاهی دعوا راه بندازه 

اینا همه شرطه 

ولی بازم میگم پسر 24 ساله ای اطرافم ندیدم که ثبات شخصیتی داشته باشه چه برسه به اینکه زن داری بلد باشه!

2740
من پسرم ۱۳ سالشه شاخ درمیارم اونقدر که باهوش و فهمیده هست  اونوقت میگن ۲۴ ثبات شخصیت نداره اتفا ...

نه واقعا آدما با هم فرق دارن مثلا من وقتی شوهرم ۲۶ بود زنش شدم دیگه زیادی پخته بود ولی خواهرم خواستگارای زیر ۲۸ همه بچه بودند 

من پسرم ۱۳ سالشه شاخ درمیارم اونقدر که باهوش و فهمیده هست  اونوقت میگن ۲۴ ثبات شخصیت نداره

هوش و فهمیدگی کاملا فرق داره با ثبات شخصیتی ...خیلی ها باهوشن به قول شما ولی هوش هیجانی ندارن ...بلوع فکری دراقایون دیر اتفاق میفته ..یک خانم 24 ساله قابل مقایسه نیست با یه آقا 24 ساله ...و من به اقتضا شغلم میگم با قاطعیت آقایونی که زود ازدواج میکنن 10 سال بعد یک بند غر میزنن که ما جوونی نکردیم ..ما تا اومدیم خودمونو بشناسیم بچه و زن داشتیم ...تازه منتم میزارن ...و امیال جنسی یه آقا در 24 سالگی به حدی هست که رو تصمیماتش اثر بزاره ...تفکرات یک آقا 24 ساله قابل مقابسه نیست با 30 ساله کاملا تغییر میکنن حتی اهداف و طرز فکرشون...

شاید یه سریا عاقل باشن ولی واقعا سن کمیه ادم تازه 18بلوغش کامل میشه باید وقت پیدا کنه تو دنیا بچرخه ...

والا مرد ها هیچ وقت نمیفهمن فکر کردی مرد ۴۰ ساله عاقله؟ اتفاقا و اتفاقا تو سن کم بهتر و با غیرتترن هر چی به چهل نزدیک میشن احمقتر و خودخواهتر میشن بعد از ۵۰دوباره بهتر میشن  

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
هوش و فهمیدگی کاملا فرق داره با ثبات شخصیتی ...خیلی ها باهوشن به قول شما ولی هوش هیجانی ندارن ...بلو ...

مرد جماعت کلا بیشعوره ......هر کدومشون به یه نحوی و تو هر سنی یه جور ازار و حماقتشون  نشون میدن کلا اگر بخواهیم ضرر نکنیم نباید ازدواج کنیم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
هوش و فهمیدگی کاملا فرق داره با ثبات شخصیتی ...خیلی ها باهوشن به قول شما ولی هوش هیجانی ندارن ...بلو ...

حرف شما  درسته  ولی  هر چی بگی  از موضعشون کوتاه نمیان که  تازه یه چیزیم بدهکار میشی

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
واقعانم😕

من تااونجایی که دقت کردم ادمای انگشت شماری هستن که تو سن کم اهل زندگین طبیعشم درنظربگیرم تو کل دنیا ازدواج تو این سنین جز ازدواج های خاص و انگشت شماره چون میگن اول یاد بگیر تنها زندگی کنی و لذت ببری بعد ازدواج کن ن از رو فشار جنسی و جسمی و جامعه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706