2737
2734
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست
چه ربطی به حرف من داشت الان ؟؟؟7 تومن درمیاره ولی خونه از خودش نیست از باباشه و ماشینشم خوب نیست ..پ ...

اوووه تازه خونه ی باباشه؟! ۱۰۰ درصد درامدشو به ایشون دروغ گفته. تازه من فکر کردم خونه  رو خودش خریده بازم کفتم پسر مجرد تو شهرستان کوچیک با ۷ تومن درامد چرا یه خونه ۸۰ متری و یه ماشین مدل پایین

الان خیلیا تو این سایت هست شوهرشون زیر بیست و پنج ساله  تا بیای  حرف بزنی میگه  نه او ...

عزیزم تو این سایت خیلی چیزا میگن که علطه ...خیلی ها طرفدار ازدواج 12 ساله هم هستن بزارید تو حال خودشون باشن ...کسی که هنوز نمیدونه مسایل اجتماعی رو نباید موردی بررسی کرد و الگو جامع داره نباید بحث کرد باهاش ...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر 24 ساله خیلی ثبات شخصیتی نداره ها خیلی بچه هستن اکثرا و خام  در ضمن در مورد درامد مطمنی؟ ...

تو این سایت همه  پسرای زیر 30و 25عاقلن و  فهمیده

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
پسر 24 ساله خیلی ثبات شخصیتی نداره ها خیلی بچه هستن اکثرا و خام  در ضمن در مورد درامد مطمنی؟ ...

خونش باباش ۲۱۰ میلیون گرفته درامدشم همشو پس انداز میکنه دو ساله وارد بازار کار شده قبلش رفیق بازی میکرده و مسافرت میرفته

2728
عزیزم تو این سایت خیلی چیزا میگن که علطه ...خیلی ها طرفدار ازدواج 12 ساله هم هستن بزارید تو حال خودش ...

دقیقا باز  خوبه یکی حرفمو فهمید😙

اوووه تازه خونه ی باباشه؟! ۱۰۰ درصد درامدشو به ایشون دروغ گفته. تازه من فکر کردم خونه  رو خودش ...

آخه عزیزم همین آپارتمان میدونی چقدر گرون شده ۸۰ متری ۲۱۰ میلیون یه کوچولو جارو 

2740

خخخخخ واقعا همونه که اینقد خانوما از بچه ننه بودنسون ،و بددهن ورفیق باز و خاین و هیز و عصبی بودنشون مینالن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
بعد من میترسم تا آخر عمرمون فقط همین درامد داشته باشه و براش مهم نباشه که درامدش بیشتر کنه چون گفت م ...

درآمدش خیلی خوبه

مطمئنا در طول زمان رشد هم داره

مثلا میتونی با ی کارگر ازدواج کنی که حقوقش یک و نیمه و انتظار داشته باشی طی ده سال آینده برسه به هفت تومنه الان این آقا.

من پسرم ۱۳ سالشه شاخ درمیارم اونقدر که باهوش و فهمیده هست  اونوقت میگن ۲۴ ثبات شخصیت نداره اتفاقا ۲۴ سن مناسب ازدواجه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
از نطرتون کسی که 7 تومن میخوره وقته ازدواجشه بعد ؟؟؟چقدر راحت با مسیله به این مهمی برخورد میکنید&nbs ...

مطمئنن نیست  چون اگه   عقل ازدواج داشت  یه پس اندازی میداشت    

خونش باباش ۲۱۰ میلیون گرفته درامدشم همشو پس انداز میکنه دو ساله وارد بازار کار شده قبلش رفیق بازی می ...

نگفتی استارتر خودت اهل نمازو روزه هستی یانه؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ