2726
عنوان

با این خواستگار ازدواج میکردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2103 بازدید | 142 پست
اصلااااا نماز نمی خونه قرآن هم نمیخونه

بی نماز بنظر من اصصصصصلاااااا

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای دااااد بیداااااد........ لایک به امضات روزگار کاری کرده که نمیشه عمر سعد نباشی، خیلی سخته..... ب ...

آره واقعا شرایط خیلی سخته الهی خدا خودش کمکمون کنه وقتی از دنیا میریم عمر سعد نباشیم😞

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2728
چقدر به نماز اول وقت اهمیت میده؟ چقدر به قران خوندن مسلطه؟ چقدر به پدر و مادرش احترام میذاره؟ این ...

واقعا اصلی ترین حرفه...درسته سیر شدن شکم با یه تیکه نون کلیشه ای شده....ولی خوب واقعا اعتقاد به ای چیزا واقعا زندگی رو لذت بخش میکنه. و ارامش میاره...مردی ک نمازش سر وقته....احترام ب خانمش میزاره....ب جز اون اصن کسی توو نظرش نیس.....اگه خانوادش توو الویت باشن حتما خانمش بهترین زندگی رو داره

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
اصلااااا نماز نمی خونه قرآن هم نمیخونه

خودت چی؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
موقعیت اقتصادیش برای سنش خیلی عالیه فاکتورهای دیگش رو در نظر بگیر  مثلا بدچشم و هیز نباشه خس ...

بعد من میترسم تا آخر عمرمون فقط همین درامد داشته باشه و براش مهم نباشه که درامدش بیشتر کنه چون گفت من درامدم بیشتر از این نمی تونم بکنم

ببخشید مثلا تو شهرستان بقیه چقد درمیارن ؟مگه تو شهرستان پول پارو میکنن؟

چه ربطی به حرف من داشت الان ؟؟؟7 تومن درمیاره ولی خونه از خودش نیست از باباشه و ماشینشم خوب نیست ..پس 7 تومن رو چکار میکنه ؟؟؟؟

ببخشید مثلا تو شهرستان بقیه چقد درمیارن ؟مگه تو شهرستان پول پارو میکنن؟

نه اون دوستمون درست میگه شهرستان کوچیک خونه ارزونه مثل تهران یا حالا شهرستان های بزرک نیست که. میگه ۸۰متر خونه تو شهرستان کوجیک و یه ماشین مدل پایین اونم پسری که خرج زندکی نمیداده که. پسره دروغ گفته درامده ماهیانشو. از دارایی های طرفمشخص میشه درآمد طرف چقدره دیگه

پسر 24 ساله خیلی ثبات شخصیتی نداره ها

خیلی بچه هستن اکثرا و خام 

در ضمن در مورد درامد مطمنی؟ با این اوصاف خونش باید بزرگتر می بود

در مورد اعتقادات باید شبیه هم باشین

چه ربطی به حرف من داشت الان ؟؟؟7 تومن درمیاره ولی خونه از خودش نیست از باباشه و ماشینشم خوب نیست ..پ ...

میخوره😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
بعد من میترسم تا آخر عمرمون فقط همین درامد داشته باشه و براش مهم نباشه که درامدش بیشتر کنه چون گفت م ...

یکم‌مادی گرا هستی 

خودت چه کاره ای؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
بعد من میترسم تا آخر عمرمون فقط همین درامد داشته باشه و براش مهم نباشه که درامدش بیشتر کنه چون گفت م ...

کلا الان بیشترین درگیریت با درآمدشه والا شوهر من وقتی منو گرفت اصلا بیکار بود دنبال اصلیات زندگی باش 

2706