2737
2734
عزیزم اگه بعد هر دعایی که به اجابت نرسید بخوای اینجوری ناامید بشی که نمیشه.بسپار به خدا.خدا صلاحت رو ...

اخه منو شوهرم هیچ مشکلی نداشتیم من توی دل خودم عذاب وجدان داشتم خیلی ناراحت بودم بخاطر گناهم از خداخواستم کمکم کنه ترکش کنم همون شب شوهرم باهام افتضاح دعوا کرد حرف طلاقم زد حتی از فشارعصبی راهی بیمارستان شدم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
آخه میدنی من و شوهرم تقریبا دو سال دوست بودیم، (نامزدی غیر رسمی) اما اون دو سال بهترین دوره زندگیم ب ...

عزیز دوستی و زنو شوهری خییییلی باهم فرق دارن 

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه میدنی من و شوهرم تقریبا دو سال دوست بودیم، (نامزدی غیر رسمی) اما اون دو سال بهترین دوره زندگیم ب ...

خب اون موقع دوستی بوده، فرق داره...

هرچند دوران عقد هرکسی هم فرق داره، ولی خب بازم معمووووولا همه میگن بعد عروسی بهتر از عقده...

بعدم حالا شما پولدار بودید میتونستید همش با شوهرتون برید بیرون...

یکی که پول نداره همش بره بیرون، مجبوره یا اون بیاد خونه عروس، یا عروس بره خونه اونا...

و تو این خونه ها، روی عروس و داماد و خانواده ها نسبت به هم باز میشه...

ولی خب اگه واقعا ه ماا باشه بدم نیست...

در حدیه که آدم کارای عروسیشو بکنه...

ولی بیشترش واقعا عذابه

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
2731
خب اون موقع دوستی بوده، فرق داره... هرچند دوران عقد هرکسی هم فرق داره، ولی خب بازم معمووووولا همه م ...

واقعا قانع شدم راست میگی، چون من شاید دو سه بار بیشتر شوهرمو نیوردمش خونمون، اونم مجبوری بود. شاید اگ  زیاد رفتو آمد میکردیم اذیت میشدم. ممنون بابت دلگرمیت، همیشه حس میکردم یه مرحله زندگیمو انجام نداده ازش رد شد وغصشو میخوردم. مرسی عزیزم 😍😘😘😘😘

البته بخدا پولدار نیستیم منظورم اینه همون دور دور با ماشینو، قدم زدنو اینا بود

واقعا قانع شدم راست میگی، چون من شاید دو سه بار بیشتر شوهرمو نیوردمش خونمون، اونم مجبوری بود. شاید ا ...

نه گلم خیالت راحت راحت که هیچ مرحله ای رو از دست ندادی...

بعدم حالا نه که تیلیاردر باشین...

پول خوش گذرونی داشتا باشین...

دور دور ماشین میخواد، قدم زدنم بالاخره یه بار خشک و خالی، دوبار خشک و خالی...

دیگه از اون با بعدش گشنه تشنه نمیچسبه که😂😂😂😂😂😂😂😂

من تهران هستم... بگو عزیزم ممنونم

کرج مزون سعید واقعا لباساش تکه من لباسم خیلی خاص بود همه میگفتن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2738
کجای کرجه عزیز من کرجم

حصارک المهدی خیابان امام زاده

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
آره میشناسم اتفاقا میخواستم از اونجا بگیرم

حتما مزون سعید برو طبقه بالا مدلهایی ترک و خاص بالاست ایرانی نگیر تکراری هستن همه مدلاش

حتما مزون سعید برو طبقه بالا مدلهایی ترک و خاص بالاست ایرانی نگیر تکراری هستن همه مدلاش

یعنی قیمتای ترکاش چنده؟؟؟

از مروارید ارزون تره؟

من دلم میخواد مزون مروارید کرج بدوزم...

ولی حاضری دیگه واسم فرق نمیکنه جاش... چون میبینم چیزیو که میخوام بخرم..

یعنی قیمتای ترکاش چنده؟؟؟ از مروارید ارزون تره؟ من دلم میخواد مزون مروارید کرج بدوزم... ولی حاضری ...

اجاره ترکها تن پوش اول سه تا 5 تومن طبقه پایین که مدلاش ساده تره قیمتی خیلی پایین هم داره ولی خیلی چونه بزن میاد پایین

یعنی قیمتای ترکاش چنده؟؟؟ از مروارید ارزون تره؟ من دلم میخواد مزون مروارید کرج بدوزم... ولی حاضری ...

مروارید قیمتاش چنده

لباس من 4 بود اجاره اش خریدش 15

2706