2733
2739
عنوان

مسخرهترین خنده دار ترین و تلخترین تاپیکی که یادتون میاد بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 89 پست
خنده دارو تلخ یکی بود میگفت زیپ شلوار پسرشو بالا کشیده و شورت پابچه نبوده و گیرکرده لای زیپ باورم نش ...

این اتفاق واسه اطرافیان ما هم افتاده حتی داداشم تو بچگی😂😂 عجیب نیس

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اکثر تاپیکا  چرت و پرته  

میاد مینوسه  

بیایید ببینید چشمم خوشکله 

بیایید ببینید لباسم خوبه 

خانما  تروخدا  بیایید 

رفتم بازار 

رفتم مهمونی 

عاروق زدم روزم باطله

فلان کارو کردم  فلانی اونجور نگام کرد 

یخچال خریدم 

لکه بینی دارم 

بیبیم مثبته آیا؟ 

بیایید عکس غذا بدید 

خانما  از فلانی  دلخورم 

خانما  با خالم دعوام شده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جریانش چیه

یه کاربری بودن که بر اثر سرطان فوت کردن

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2742
این اتفاق واسه اطرافیان ما هم افتاده حتی داداشم تو بچگی😂😂 عجیب نیس

اخه بنظرم با عقل جوردرنمیومد بعد که پسردایی طفلکیومو تاکارکردمو یک نیم ساعت گریه میکردمیگفت ازت بدم میاد یاداون خانوم افتادم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

تلخ ترینش اینه یه عمه راجبع برادزاده ۲سالش که افتاده بود تودیگ نذری بعدشم مرد خیلی گریه کردم 

چندش ترینش اینه خانومی راجع به عروسشون گفته بود که پی پی میکرد تومشما میذاشت بیرون دسشویی نمیرفت😷

2738

تاپیک می می ناز و گل مهر به شدت منو ناراحت کرد 

مضخرف ترین تاپیک تاپیکی بود که میگف خانوما موقع پریود حموم نرید آب به خودتون هم نزنید 😐

یکی دیگه اصرار داشت بگه خونش خارجه عکس نتی میداد یکی دیگه هم الکی عکس سرویس طلا داده بود تونم نتی بود واقعن درکشون نمیکنم انقدر کمبود از کجا میاد 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

تلخ ترین ها 

مرگ آرشیدا 

مرگ می می ناز 

مرگ اون خانومی که با بچش و همسرش ؛ هواپیماشون سقوط کرد و قبلش نظرسنجی کرده بود که با هواپیما برم یا با ماشبن 😔

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706