2733
2734
عنوان

مسخرهترین خنده دار ترین و تلخترین تاپیکی که یادتون میاد بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 89 پست

خنده دارو تلخ یکی بود میگفت زیپ شلوار پسرشو بالا کشیده و شورت پابچه نبوده و گیرکرده لای زیپ باورم نشد اصلا کلی خندیدم بهش

بعد خودم داشتم شلوار پسر داییمو پاش میکردم این اتفاق واسش افتاد 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت شوهرم علاقه داره پوشکش کنم    

بنظرم اینا زاییده ی ذهن مریضه،،،،،نه واقعیت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
من چرا تاپیک میمینازو باور نمیکنم؟😕

جریانش چیه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

تلخ آرین فوت آرشیدا ....خنده دار ترین شوهرش با لیف تو حموم دندون میشست....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

مگ لباس زیر تنش نبوده چجوری مگس رفته 😐 حتما نر هم بوده 😶

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عه من ندیدم تا حالا

تاپیکش ترکید

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
گفت شوهرم علاقه داره پوشکش کنم    

چ گوگولی 😑

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706