1421
1411

الان چند 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

رفت پایین داره کم کم میاد بالا

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
1401

الان چنده طلا

دست هایم به بعضی از ارزوهایم نرسید                       انها بسیار دوراند                                                     اما درخت سبز صبرم میگوید.                                     امیدی هست.....                                                   دعایی هست.....                                                    خدایی هست...... 

اگه به پولش احتیاج نداری که امروز بگیری و فردا بفروشی حتما طلا بگیر

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب نی نیم و زندگیم باش دوست دارم
1394
دیگه از این 400نه بالاتر میره نه پایین تر مثل چندسال پیش اینقدر به خودتون استرس وارد نکنین

دقیقا

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶
1387