2737
2734
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
بزار زیر ذره بین باشیم ... دشمن اصلی مسئولین دزد و توله هاشونن... وگرنه تا الان تحریم نمی دونستیم ...

ان شاءالله آقای ایگرگ چوب تو استین دزدا میکنه و پول ملت رو از حلقوم همشون در میاره...

همون جور که داماد وزیر باید شلاق بخوره

تو برجام کم باج ندادیما... 😏🙄

بازم دلیلش ب سیاست های کلی برمیگرده  بخشیش هم ب سلطه گری امریکا 

من نمیگم دولت کنونی بهترینه که برا من جبهه گرفتید میگم بخاطر نوع دیپلماسی کلیمون ی سری مشکلاتی داریم که هر رییس جمهوری بیاد هم با همونا دست و پنجه نرم می‌کنه   تغییر انچنانی ندارن نوع عملکردشان و تاثیری که توی اقتصاد داره  بیماری اقتصادی ما ریشه داره بخاطر هشت‌سال و ده سال نیس

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما تو تهران منشی گرفتیم هر رور ساعت ۹ تا ۳ با حقوق ۱ تومن،بدون بیمه شما جطور پیدا نمیکنید؟!!!!

یه چیز گفت دیگه ولش کنید.😆

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2731
ان شاءالله آقای ایگرگ چوب تو استین دزدا میکنه و پول ملت رو از حلقوم همشون در میاره... همون جور که د ...

خدا کنه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
کاربریت نترکه صلوات

😂😂😂 فدای سرت.

آخه طرف اصلا نمیدونه با خودش چند چنده. از یه طرف میگه اگه بگیم هر چی امریکا میگه درسته مشکلاتمون حل میشه بعد میگه مخالف گردن کج کردنم. از یه طرف میگه عاشق امیرکبیرم چون باج نداده از اون طرف میگه باید باج بدیم🙄🙄🙄🙄🙄

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2740
چرا ۳۰۰ پول رفت و امد اخهه انقدر زیاده فاصله ؟؟ شما که ارشد داری عزیزم و شرایط این کارو دیدی میتونس ...

من خودم تازه با مترو وتهران اتئبئس میرم و. میام، 200 حداقل در ماه خرج رفت و امدم میشه

کمتر از ما ب مشکل خوردن دیگه. داریم میبینیم  من اتفاقا با این که سر خم کنیم جلوشون کاملا مخالف ...

خب عزیز من این تحریم ها از خیلی قبلتر قابل پیش بینی بود. رو همین حساب بود که حضرت آقا توصیه اکید به حمایت از تولید داخلی داشتن. ولی یه عده فقط میخوان بله چشم قربان گوی امریکا باشن و اونو کدخدای دنیا میدونن و متاسفانه هیچچچچ حمایتی از تولید داخلی نکردن که هیچ بلکه چقدر چرخ تولیدی هامون خوابیدن.بیخود نبود که دوسال پیاپی سالمون به نام سال حمایت از تولید و اقتصاد ملی نامگذاری شد ولی یه عده از خدا بی خبر نخواستن و نذاشتن چون سودشون توش نبود. خدا ازشون نگذره که فقط وعده و وعید دادن.

خب عزیز من این تحریم ها از خیلی قبلتر قابل پیش بینی بود. رو همین حساب بود که حضرت آقا توصیه اکید به ...

درسته    تو‌اصل قضیه مخالفتی ندارم باهات  . ی عده هستن نمی‌زارن کارت ب نتیجه برسه  بخاطر سود خودشون

بازم دلیلش ب سیاست های کلی برمیگرده  بخشیش هم ب سلطه گری امریکا  من نمیگم دولت کنونی بهتر ...

تا منظور از سیاستهای کلی چی باشه؟؟؟ بله تا زمانی که حرف رهبری درمورد حمایت از تولید و اقتصاد ملی روی زمین بمونه مشکلات همچنان پابرجاست و این در وهله اول برمیگرده به از خدا بیخبری مسئولین دزد و بچه هاشون. 

تازه مجبوربوده ازاول تااخرزندگی خرجشوخودش بده همسرم  مابااین درامدیه خونه ۴۰متریم نداریم دی ...

والا، بعضیا همچین می خوان تمام تقصیرا رو بندازن گردن تلاش نکردن ادم که ادمیزاد دهنش وا میمونه

2706