2752
2734
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر كامنتتون خوبه سعي ميكنم استرس اخر من و ميكشه

آخه با غر زدن وغصه خوردن که چیزی درست نمیشه،من خودم مادر دوفرزدم درکت میکنم باحقوق کارمندی که دیگه همه میدونن چقدره دتریمزندگی میکنیم فقط خونه از پدرهمسرمه خداخیرشون بده،تمام دغدغه های مردم رودرک میکنم فقط میگم چرااینقدرناشکر شدیم به خداوندی خداقسم مردم خیلی تجملاتی وشکم پرست شدن ،یه شب گوشت ومرغ نخوریم نمیمیریم،من فقط میگم چرانبایدتک تک افراد جامعه به وظیفشون خوب عمل نکنن،من باید به عنوان یه مادر ،وهمسر زندگی مون روجوری مدیریت کنم که ارامش دهنده همسر وبچه هام باشم وبه خوبی تربیتشون کنم،همین،

خداهم قطعا کمکمون میکنه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2731
ميشه راههاي عملي بگيد بخدا خسته شدم

شما ماهی چقدر هزینه خورد و خوراک می کنید؟

چقدر هزینه رفت و آمد؟

چقدر هزینه اجاره؟

چقدر هزینه قبض ها؟

چقدر هزینه پوشاک؟

و همینطور هزینه های دیگه رو بنویسید

بعد ببینید کدوم ها رو میشه کم کرد یا جذف کرد؟

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
ما با ادم ملایم تری مثل اوباما هم ب مشکل خوردیم این که دیگه ترامپه 😄😄مشکلات مهم‌ما ب خاطر سیاست ها ...

یعنی کشورهایی که گفتن هرچی امریکا میگه درسته به مشکل نخوردن؟؟؟ خوبه یه کم از تجارب بقیه درس بگیریم و انقدر یه سری حرفها رو طوطی وار تکرار نکنیم.

شما این روند و تایید نمیکنی ولی دقیقا از همون جا ضربه خوردیم.😉

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
صد در صد نباید باج داد می‌دونی چرا عاشق امیر کبیرم چون ب بیگانه باج نمی‌داد   منتها مشکلات ما ...

تو برجام کم باج ندادیما... 😏🙄

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
بله متاسفانه

ما هم🙁

یعنی کشورهایی که گفتن هرچی امریکا میگه درسته به مشکل نخوردن؟؟؟ خوبه یه کم از تجارب بقیه درس بگیریم و ...

کمتر از ما ب مشکل خوردن دیگه. داریم میبینیم 

من اتفاقا با این که سر خم کنیم جلوشون کاملا مخالفم  استقلال خودمون رو  خیلی دوستدارم ولی این استقلال بها هم داره بهاش همین تحریم ها و سنگ های هست ک میندازن جلومون. خب نسبت ب کشورهای دیگ تو‌کار ما موش بیشتر میدونن  تابلوئه دیگ   حالا نه اینکه امریکا یا ترکی باشه اون‌کشور خوشبخت عالم‌میشه ها نه  ولی اونقدری ک ما زیر ذره بین هستیم اونا نیستن.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
کمتر از ما ب مشکل خوردن دیگه. داریم میبینیم  من اتفاقا با این که سر خم کنیم جلوشون کاملا مخالف ...

بزار زیر ذره بین باشیم ...

دشمن اصلی مسئولین دزد و توله هاشونن...

وگرنه تا الان تحریم نمی دونستیم چیه ؟؟؟

یکی داماد وزیره میگه هشتاد میلیارد هم پولیه؟؟

بی شرفی از همشون میباره...

تازه مجبوربوده ازاول تااخرزندگی خرجشوخودش بده همسرم  مابااین درامدیه خونه ۴۰متریم نداریم دی ...

عصبی نشو عزیزم. به منم حرف زیاد زده. نفسش لز جای گرم درمیاد.

2706