2733
2739
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
سالي يبار اون با ترس و لرز كي زياد سوار نشيد  مجبورم پولي كه ميمونه خرج لباس و شكمشون كنم

انشاالله خدابه هممون کمک کنه،والهی به مال وزندگیمون برکت،5صه نخور سعی کن جوردیگه براشون جبران کنی مامانابایدخیییلی قوی باشن تااعتمادبه نفس بچه هادرآینده زیادباشه،به خداتوکل کن وقوی باش،التماس دعا

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

یعنی یه عده که ازتلاش میگن من دلم میخوادخودمدحلقه اویزکنم 

انگارازون دنیاحرف میزنن کلااینجازندگی نمیکنن 

همسرمن دکترای مکانیک ازتاپ ترین دانشگاه کشوروداره 

من ارشدمعماری ازدانشگاه تهران 

روی هم ۱۰ملیون درامدداریم 

خونه تومزخرف ترین مزخرف ترییییییییین محله تهران متری ۱۲ملیونه 

یعنی یه خونه صدمتری میشه قیمتش ملیاردددرد

خوب ماتلاش نکردیم؟

خانم محترم 

همسرمن تمام عمرشودرس خونده تمام عمررررر 

اگرقراربودممکلت ماجایی باشه که هزکس باتلاش درست به همه چی برسه 

ماجهان سوم نمیشدیم 

دلاربرای ماخداتومن آب نمیخورد 

اون المانه که مردم باتلاش به همه چی میرسن

پس لطفانمک روی زخم نباشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه مجبوربوده ازاول تااخرزندگی خرجشوخودش بده همسرم 

مابااین درامدیه خونه ۴۰متریم نداریم دیگه فک کن اونیکه ماهی ۲ ۳ میگیره اوضاعش چطوره

خوب تلاش چطوریه لطفامعنی کنید

2731
یعنی یه عده که ازتلاش میگن من دلم میخوادخودمدحلقه اویزکنم  انگارازون دنیاحرف میزنن کلااینجازند ...

ول کن بابا 

بعضیا ساز مخالف نزنن نمیشه 

حالا ظاهرا باباش پزشکی چیزیه درامدش بالاس گیر داده به قشر ضعیف هی تلاش تلاش میکنه داغ دلشونو بیشتر میکنه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
امام علی علیه السلام فرمودند قناعت گنجیست که پایان پذیر نیست... قانع باش عزیزم بقیه هم شرایطشون بهت ...

قانع باشین چیه؟؟؟

همین قناعت مردم رو بدبخت کرد

چرا کسایی که این طرز فکر رو ترویج میدن خودشون قانع نیستن؟؟!!!

وضعیت همه الان زیاد خوب نیست باید را های درآمدزایی رو یاد بگیرید و صرفه جویی کنیم. در همه چیز

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.
2740
ول کن بابا  بعضیا ساز مخالف نزنن نمیشه  حالا ظاهرا باباش پزشکی چیزیه درامدش بالاس گیر دا ...

والا همه پزشک هاهم کاردرست ندارن 

این حرفهاازبی سوادیه 

یااینکه ازخوردوخوراک وهمه چیزش زده خونه وماشین خریده 

فک میکنه خیلی تلاش کرده 

همسرمن تک تک لحظه های زندگیش به درس خوندن گذشته 

کجای این مملکت به تلاشاش پاسخ داده؟

دلم میخوادخفه کنم این تیپ ادمهای بی خبروکه توجامعمون پرره همیناماروبدبخت کردن

انشاالله خدابه هممون کمک کنه،والهی به مال وزندگیمون برکت،5صه نخور سعی کن جوردیگه براشون جبران کنی ما ...

زنده باشيد ممنون محتاجيم به دعا

دعا كنيد قوي باشم

دارم با بغض مينويسم 

قانع باشین چیه؟؟؟ همین قناعت مردم رو بدبخت کرد چرا کسایی که این طرز فکر رو ترویج میدن خودشون قانع ...

بغیر قناعت چکار میشه کرد؟؟؟

خودمون رو بکشیم پول دار میشیم...

دنیا رو به آشوب بکشیم پولدار میشیم؟؟؟

اره من قانع هستم...از خیلی چیز ها گذشتم هر سال فقط یکبار مسافرت میرم ...اونم خونه برادرم....

زنده باشيد ممنون محتاجيم به دعا دعا كنيد قوي باشم دارم با بغض مينويسم 

شکرگزار خداباش عزیزم همه چیز که ثروت نیست،انشاالله تن خودت وبچه هات سالم باشه،خودمون چطوربزرگ شدیم من متولد 62هستم اوج محدودیت ها وخانوادهای ضعیف ولی کاملا مسقل وبااعتماد به نفس وبه قول قدیمیها چشم ودل سیر بزرگ شدیم،باورکن درسال دوبار خوب ببرشون شهربازی وتفریحات مهیج باورکن بسه زیادیش میشه بچههای عصبی وخشن وپرتوقع،به جاش ازمحبت مادری سیرابشون کن،تامیتونی خودتون باهاشون بازی کنید ،گریه نکنیا😔ناراحت میشم،بچه هاجز آرامش درخونه ومحبت وتوجه هیچ چیز دیگه ای نمیخوان مطمئن باش گلم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲