2726
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
شرایط بسیار سخت شده چه برای کسی که داره چه برای کسی که نداره و باید همگی باهم درست کنیم این شرایط رو ...

اخه ميگن نخريد

يمي دوتا نيست كه

گوشت نخريم لبنيات نخريم ميوه نخريم

بچه هاي بدبخت سوتغذيه ميگيرن

امروز زردآلو ديدم كيلو ٢٨ 

پسرم كوچيكه گير داد براش چند تادونه خريدم شد ١٥

مگه ما نرفتیم شهر بازی عقده ای شدیم نرن ...غصه نداره ...حالا ان شاءالله پول دار بشی ببریشون

ماها خيلي خوب بوديم 

بچه ها الان اطرافيانو ميبينن ميخوان

تا ما بخوايم پولدار شيم بچه ها بزرگ شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه پسر و يه دختر اخه قبول نميكنن ميگن همش ما رو ميبري پارك

اگه تهرانی اینجاهای من میگم برید من که بزرگم دوستدارم بچهها عاشقشن

آدرس هیومن پارک: خیابان نیاوران، ابتدای خیابان دارآباد، بعد از آجودانیه، انتهای خیابان موزه

آدرس دکتر لند: خیابان نیاوران، ابتدای خیابان دارآباد، بعد از آجودانیه، انتهای خیابان موزه، هیومن پارک، دکتر لند

آدرس ژوراسیک پارک: سعادت آباد، انتهای بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق، پایین‌تر از پارک پرواز

2728
اگه تهرانی اینجاهای من میگم برید من که بزرگم دوستدارم بچهها عاشقشن آدرس هیومن پارک:  خیابان ...

ممنون بابت معرفي 

چشم  ميلرم

بليط هيومن پارك گرونه جايي ميشناسيد تخفيف داشته باشه

یعنی نمیتونی مدیریت کنی چندماه یکباربرید شهربازی؟منم دوتاپسرکوچیک دارم ولی برنامه ریزی میکنیم درسالب ...

سالي يبار اون با ترس و لرز كي زياد سوار نشيد 

مجبورم پولي كه ميمونه خرج لباس و شكمشون كنم

فشار اقتصادی فقط امساله... فقط روحیتون رو حفظ کنید و امیدوار باشین

دلیل؟؟؟

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
افتصاحه اوضاع خونه تو پایین شهر تهران ۱۲-۱۳ تومنه متری  فک کن!!! به کجا چنین شتابان

ماداشتیم خونه میخریدیم توکرج که ازاجاره نشینی تهران راحت شیم 

یهومحله متری ۴تومن شد ۸تومن 

هی خدا 

اونقدرغمگینم دارم میترکم

شما تلاش کردی ؟ اگه کردی نتیجه میگیری و میری تو قشر ثروتمند باید قانع باشی چون تلاش نکردی

شما ميگي تلاش

شوهر من بيچاره از ٦ صبح ميره تا ٨ شب

ديگه چقدر بايد تلاش كنه

وای حرف دل منو زدی کل حقوق شوهرم ۱۵۰۰هست که ۵۰۰تومن میره برا قسط خونه با این وضعیت نمیتونیم ماشین بخ ...

ماهم ماشین نداریم😔😔😔خیر نبینن که همه چیو گرون کردن

خدایا شکرت...واسه همه مهربونیات❤❤🌹
ماداشتیم خونه میخریدیم توکرج که ازاجاره نشینی تهران راحت شیم  یهومحله متری ۴تومن شد ۸تومن  ...

الهي

خدا باعث و باني شو لعنت كنه

ولي غصه نخور دور از جونت مريض ميشي بايد خرج دكتر بدي

البته نميشه حرص نخورد خيلي سخته

شرايط بديه

2706