2733
2739
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
خدا کنه

قطعا میشه. شک نکن.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا منظور از سیاستهای کلی چی باشه؟؟؟ بله تا زمانی که حرف رهبری درمورد حمایت از تولید و اقتصاد ملی روی ...

سیاست کلی همین که ما می‌خواهیم زیر بیرق کسی نباشیم بیگانه ای برامون‌تصمیم نگیزه  اینب مذاق ابرقدرت ها خوش نمیاد

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
والا، بعضیا همچین می خوان تمام تقصیرا رو بندازن گردن تلاش نکردن ادم که ادمیزاد دهنش وا میمونه

بخدا هاج و واج از حرفاش مونده بودم. انگار دلش از منی که مادرم بیشتر واسه بچه ام میسوزه. من دارم میگم پسرم دو ساله منتظره کلاس تکواندو ثبت نامش کنم میگه تلاش نکردی. اگه روزز ۲ هزار میذاشتی کنار میتونستی!!!! ارزونترین جایی که رفتم گفت ماهی ۸۰ تومن!!!! به جز لباس و کلاه و هوگو که اونم هزینه اش حدود ۴۰۰ میشه.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2731
سیاست کلی همین که ما می‌خواهیم زیر بیرق کسی نباشیم بیگانه ای برامون‌تصمیم نگیزه  اینب مذاق ابرق ...

اونا ابرقدرت نیستن. ما هم میتونیم برای خودمون ابرقدرت باشیم ولی به شرط اینکه دزدی ها کمتر بشه.

😂😂😂 فدای سرت. آخه طرف اصلا نمیدونه با خودش چند چنده. از یه طرف میگه اگه بگیم هر چی امریکا میگه د ...

من کاملا می‌دونم با خودم چند چندم دوست عزیز

عاشق ایرانم عاشق استقلال کشورم ب هیچ عنوان دوست ندارم باج دهنده به ابرقدرت ها باشیم ولی در عین حال میفهمم اساس خیلی از مشکلات ما ب همین سیاست ضدبیگانه برمیگرده  اونا نمیخواستن منطقه استراتژیکی مثل ایران رو از دست بدن چون از دست دادن مدام اذیتش میکنن سنگ میندازن جلو‌راهش 

ی سر مشکلات هم ب بی تدبیری ها و کم کاری مسیولین برمیگرده

حالا درک این موضوع فک نمیکنم خیلی سخت باشه  که میگید معلوم‌نیست با خودم چند چندم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
شما ماهی چقدر هزینه خورد و خوراک می کنید؟ چقدر هزینه رفت و آمد؟ چقدر هزینه اجاره؟ چقدر هزینه قبض ...

هزينه اجاره و قبض و كه نميشه كاري كرد بايد پرداخت كنيم

هزينه پوشاك دارم فكر ميكنم چطوري ميشه كم كرد؟

مخصوصا لباس و كفش بچه كه انقدر گرونه؟

زودم براشون كوچيك ميشه

لباسي كه ملي پولشو دادم ميمونه رو دستم

هزينه اجاره و قبض و كه نميشه كاري كرد بايد پرداخت كنيم هزينه پوشاك دارم فكر ميكنم چطوري ميشه كم كرد ...

اصلا هزینه رو‌نمیشه کم کرد 

درامد و باید بالابرد

2740
والا، بعضیا همچین می خوان تمام تقصیرا رو بندازن گردن تلاش نکردن ادم که ادمیزاد دهنش وا میمونه

بعضيا تلاش نكرده پولدار ميشن

طرف سانتافه ش يه شبه شد يه ميليارد 

تلاش كرد ؟؟؟!

هزينه اجاره و قبض و كه نميشه كاري كرد بايد پرداخت كنيم هزينه پوشاك دارم فكر ميكنم چطوري ميشه كم كرد ...

اون قدیما مادرای دهه شصتی یک سایز بزگ تر میگرفتن تاوقتی اندازمون میشد نخ  نما شده بود...تو خونه ما لباس ها هم  ارث می رسید.....

خلاصه از تجربه مادران دهه سی و چهل باید استفاده کرد...

[QUOTE=91331585]بعضيا تلاش نكرده پولدار ميشن طرف سانتافه ش يه شبه شد يه ميليارد  تلاش كرد ؟؟؟!

دیگه نمیشه منکر بعضی چیزا شد. عدالت خیلی کم رنگ شده. نمیشه انتظار داشت بعضی تازه به دوران رسیده ها که بدون زحمت یه شبه به همه چی رسیدن بفهمن ما چی میگیم عزیزم

اون قدیما مادرای دهه شصتی یک سایز بزگ تر میگرفتن تاوقتی اندازمون میشد نخ  نما شده بود...تو خونه ...

اخ گفتی، ایکاش به بعضی تجربه های قدیمیا توجه کنیم و بهشون ارزش بدیما. یادمه یه پلیور بود تو فامیل ما دختر خالم پوشید، بعد من پوشیدم، بعد ارث رسید به دختر عموم :) هنوز داریمش یادگاری

قبض ها رو میشه کم کرد ما ایرای ها خیلی مصرف گرا هستیم

به قول دوستمون قدیما یه سایز بزرگتر می گرفتند بعضی وقتام چند سایز

یا ارث می رسید . 

لطفا وسایل منو در وینک winkapp.ir/w/listing/search/nedaiii ببینید اگر خوشتون اومد ۲۵ درصد تخفیف بهتون میدم.

🖤 #مظلوم_امیرالمومنین🖤

▪️مردی نزد امیرالمومنین علی (ع) آمده و گفت: از هفتاد فرسنگ دور به اینجا آمده ام تا هفت سوال از شما بپرسم:

۱.چه چیز «از آسمان عظیم تر» است؟

۲.چه چیز «از زمین پهناورتر» است؟

۳.چه چیز «از کودک یتیم ناتوان تر» است؟

۴.چه چیز «از آتش داغ تر» است؟

۵. چه چیز «از زمهریر سردتر» است؟

۶. چه چیز «از دریا بی نیازتر» است؟

۷. چه چیز «از سنگ سخت تر» است؟

▫️امام علی (ع) در پاسخ به این هفت سوال فرمودند :

۱. «تهمت به ناحق» از آسمان عظیم ترست.

۲. «حق» از زمین وسیع تر است.

۳. فرد«سخن چین» ، ازکودکی یتیم ضعیف تر است.

۴. «آز و طمع» از آتش داغ تر است.

۵.«حاجت بردن به نزد بخیل» از زمهریر سردتر است.

۶. بدن شخص با «قناعت» از دریا بی نیازتر است.

۷. «قلب کافر» از سنگ سخت تر است.

▪️ایام سوگواری و ضربت خوردن مولای متقیان امام علی (ع) تسلیت باد🏴

🆔 @Sheshgooshee_ir