2733
2734
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42200 بازدید | 365 پست

ارغوان شما همونی که توی تاپیک هات خیلی قبل تر گفته بودی یه خونه تهران دارید بعد یه بار بحثت شده بود شدیییید با شوهرت و میخواستم بری تهران دکتر و گفتی توی راه باهاش صحبت میکنی بعد مادرشوهرت هم باهاتون قرار بود بیاد و ناراحت بودی چجوری مطرح کنی حرف هات را؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونسری دعوان سر این بود اقا تو سالن خوابیده بود منم یه بچه زیر سینم یکیش رو پام تو اتاق بودم داشتم م ...

چرااینکارو میکنه بچه نمیخواست چرا بچه دارشدید .چ بیشخصیته .خیلی سخته 😔

که خانوادم اومدنو کلا طرف اونو گرفتن ک زن باید زبونش کوتاه باشه و فلان

منم قضیه خیانتو ب مامانم گفتم مامانمم گفت حق نداری هروز بیای خونه من هفته ای دوبار میای.فردای روز دعوا شوهرم اومد حرف زدو باهم خوب شدیم منم طبق معمول کوتاه اومدم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2728
خیلی حالم بده دوستم نمیدونم چه گناهی کردم

هر وقت من فهمیدم چه گناهی کردم تو هم میفهمی .اللهی به این شب قسم حقمو از اون شوهرو مادرشوهرم بگیر .خیلی تحقیرم کردن .بیاد سرشون .

اونسری دعوان سر این بود اقا تو سالن خوابیده بود منم یه بچه زیر سینم یکیش رو پام تو اتاق بودم داشتم م ...

حساب شوهرت که با خداست با این رفتار هاش ،اما مادرش؟ اون چه مرگشه؟ یعنی اینجور زنا خودشون زایمان نکردن؟ نمیدونن تا چندماه بعد زایمان ادم کمبود خواب و افسردگی و درد داره؟ نمیدونه احتیاج به توجه و کمک داره؟ اونم با بچه دوقلو 

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

چقدر پرو مظلوم نباشی هر بلایی سرت خواستن بیارن هااا از حق خودت دفاع کن به مادرش هیچ ربطی نداشته که اومده اتیش بیار معرکه شده اگه جای کبودیو زخم روی بدنت هست فردا برو شکایت کن پزشکی قانونی و زهره چشم بگیر ازش

دعا کنید حاجت رواشم🙂
چرااینکارو میکنه بچه نمیخواست چرا بچه دارشدید .چ بیشخصیته .خیلی سخته 😔

همینو امشب گفتم حالا صبر کن ببین چیشد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2740
چقدر پرو مظلوم نباشی هر بلایی سرت خواستن بیارن هااا از حق خودت دفاع کن به مادرش هیچ ربطی نداشته که ا ...

نه نیست

نه پس مرده بزنه زنه هم هیچی نگه؟  مرد بیشعوری که زنه تازه زایمان کرده رو ول میکنه میره پی خیان ...

باور کن داستان خیلی از ما زن هاست. که تو دوران بارداری و بعدش مردها خیانت میکنن. حالا یه عده متوجه میشن.. خیلی ها هم اینقدر طرفشون زرنگه که نمیفهمن

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

عزیزم پرستار بگیرحتما مردا نمیفهمن اگه کمک نگیری افسرده میشی ما بدونه داریم کم‌اوردبم

ارغوان شما همونی که توی تاپیک هات خیلی قبل تر گفته بودی یه خونه تهران دارید بعد یه بار بحثت شده بود ...

ن عزیزم اون اسم کاربریش پشیمون1 بود

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
حساب شوهرت که با خداست با این رفتار هاش ،اما مادرش؟ اون چه مرگشه؟ یعنی اینجور زنا خودشون زایمان نکرد ...

اتفاقعا خیلا بهشون گفتن خودم به شوهرم گفتم قبل زایمانم گفتم بعدش گفتم گفتم من الان حساسم با من ترخدا ور نرو اونم میگه چشم و باز کار خودشو میکنه فقط سپردم به خدا

که خانوادم اومدنو کلا طرف اونو گرفتن ک زن باید زبونش کوتاه باشه و فلان منم قضیه خیانتو ب مامانم گفت ...

نمیدونم تا کی میخوان زنارو تو سری خور کنن شوهرت خانوادتو دیده که با مادرش دو  برداشتن ولی تو اصلا کوتاه نیا

دعا کنید حاجت رواشم🙂
2706