2737
2739
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42205 بازدید | 365 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ترو زد .دستش بشکنه

خیلی حالم بده دوستم نمیدونم چه گناهی کردم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
همدیگه رو زدید ؟؟؟ شوخی میکنی ؟! هر دو تاتون ؟؟؟؟ خط مقدم مگه ؟؟؟؟؟ حرف بزنید  حرف بزنید  ...

نه پس مرده بزنه زنه هم هیچی نگه؟ 

مرد بیشعوری که زنه تازه زایمان کرده رو ول میکنه میره پی خیانت مشاور حالیشه؟ 

خدا خودش هدایت کنه اینجور ادما رو

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2738
همدیگه رو زدید ؟؟؟ شوخی میکنی ؟! هر دو تاتون ؟؟؟؟ خط مقدم مگه ؟؟؟؟؟ حرف بزنید  حرف بزنید  ...

عزیزم وقتی میزنه حتی یه دونه‌هم بزنی غنیمته توعقلت میکشه اون بیشعوره نمیشه که واسه بیشعوری اون تو ازخودت دفاع‌نکنی😆

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.

خدا لعنت کنه بعضی از این مردا رو.درست بعداز زایمان به زنشون خیانت میکنن.آخه بی شرف بچه ی تورو با بدبختی به دنیا آورده دیگه.اه 😖

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
حالشوبگیریهو واندی مثه اون دختره یلدایه هفته ذکرمصیبت کردال کرد بل کرد آخرشم یه روزنشده خرشدتموم شدر ...

یلدا چیکار کرد تهش؟ 😐جدی؟

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

اونسری دعوان سر این بود اقا تو سالن خوابیده بود منم یه بچه زیر سینم یکیش رو پام تو اتاق بودم داشتم میخوابوندم یهو یکیش گریه کرد باهم گریه کردن اومد تو اتاق یه مشت زد بهم گفت حرومزاده رو نگاه بلد نیست بچه نگهداره که منم عصبی شدم بازوهاشو چنگ انداختم که کلی همو زدیم مادرشو خودش دورم کردن منم تنها بودم دلم شکست 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706