1265
1267
عنوان

دکه سیگار فروشی

389 بازدید | 85 پست

سلام دوستان

خواهر من 12 سالشه از یه دکه سیگار خریده و کشیده اصلا باورم نمیشه که فروشنده ها به بچه ها هم سیگار میدن میگه تازه فندکم هست که روشنش کنیم سیگارو خواهش میکنم کمکم کنید میتونم به پلیس بگم این دکه واسه چی به خواهر من که 12 سالشه سیگار داده و ثانیا تو رو قران بگید چکار کنم این دختره ی احمق سیگار نکشه دیگه 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

ما هم ۱۲ سالگی رو گذروندیم ولی مگ سیگار کشیدیم نه عزیزم مشکل از خواهرته

بعدشم بچه ۱۲ ساله کی رفته بیرون سیگار خریده و کشیده😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
1281
به جای دکه سعی کن خواهرت رو کنترل کنی 

نمیتونم نمیشه نمیدونم چه مرگشه اخه من دیدم در مغازه ها نوشتن به افراد پایین 18 سال سیگار نمیدیم نمیدونم چطور به این سیگار دادن انقدر اعصابم خورده دلم میخواد خودمو بکشم یه سیگاریم کشیده که کل صورتش سیاه شده فکر کنم جنسش خیلی بد بوده

1264

دکه روول کن چون این یکی که نیست خواهرتوکنترل کن وباهاش حرف بزن

۱۲ساله؟؟

خفه نشده

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام امضاموکامل بخوناللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃اللهم صل علی محمدوال محمد🌸میشه برای سلامتی خانواده ام واینکه زودتر🏡🏣صاحب خونه بشم دعام کنیدوبراحاجت دلم صلوات بفرستی،راستی اسمم هم لاله است براونایی که نمیدونند
نمیتونم نمیشه نمیدونم چه مرگشه اخه من دیدم در مغازه ها نوشتن به افراد پایین 18 سال سیگار نمیدیم نمید ...

يعني چي سياه شده 

از كجا متوجه شدي

محمدسام پسرقشنگم من و بابا منتظرتيم زودبيا💙

عزیز دلم خواهش میکنم آرامش داشته باشو به روی خودت نیار یا با مهربونی خیلی زیاد بهش بگو ک سیگار پوستو موشو خراب میکنه و اینا ولی منع و کنترلش نکن دائما نتیجه عکس میده..اونم فقط ی فروشندس مسئولیتی در قبال بقیه چیزا نداره ..من عموم روان شناسه به دخترش چیزی نگف حتی به روشم نیاورد گف بهتره ی جیزا رو خودش امتحان کنه مختص سنشه

1241