2733
2734
ما برای عمه م میخوایم بگیریم شوهرش هایپر مارکت داره

بعد اون آقا قبول میکنه؟؟؟😐😐 

من دوستم پزشکه با بدبختی ۳۰۰ تا مهرش کردن خیلی برام عجیبه☹ 

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اون آقا قبول میکنه؟؟؟😐😐  من دوستم پزشکه با بدبختی ۳۰۰ تا مهرش کردن خیلی برام عجیبه☹  ...

شوخخخخخخخیییییییییییییییییی کردم بابا که این همه سکه رو قبول میکنه عمه ی منم 114 تا ولی مامانم اون موقع 395 تا سکه بود

2731
چرا هست مگهی دختر پولدار قرار نیست طلاق بگیره؟؟؟؟ی دختر کارگر ادم‌نیست عایا؟من ب شخصه حرفتو دوس نداش ...

منم نپسندیدم خیلیم ناراحت شدم ولی ترجیح دادم هیچی نگم😐

تو دلم خیلی تاسف خوردم فقط

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
نمیگم ارزش نداره  ولی به نظرت شان یه دختر پولدار و تحصیل کرده مساویه با دختری که یه خانواده کار ...

🙄😖

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2738
نمیگم ارزش نداره  ولی به نظرت شان یه دختر پولدار و تحصیل کرده مساویه با دختری که یه خانواده کار ...

شان ادم به تحصیلش نیست این یک 

دوما مگه دارین میرین خرید گوسفند دور از جون که سکه شان رو تایین کنه

ما که تمام شد خودشون صحبت کرده بودن 😐حق طلاق بود با ۱۵۰ تا سکه 😁حالا جالب منم عروس اونا شدم وکلا مهریه ام خیلی متفاوت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
چرااااااا خیلی هارو میبینم این کارو میکنه 

کسی که قول بدهی ۷ میلیاردی میده از نظر عقلی به ثبات فکری رسیده به نظرت؟

اصلا همچین چیزی نمیتونه زیاد باشه مگه اینکه بگیم همه پسرا کم خرد و نخود مغز شده باشن که خدا رو شکر اینجور نیست

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706