2733
2734
پزشک بیاد زن یه پرستار شه امکان‌نداره پزشک با پزشک پرستار با پرستار

موافقم خیلی کلاسشون بالاس اصلا به غیر از رشته های خودشون قبول نمیکنن 

لااقل اطراف من که همین بوده

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 بالاخره برادرتون ازدواج کرد ؟؟

آره الحمدالله 

فقط چرا من شما رو یادم نمیاد؟

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
راستش واسه برادرم هيچ فكري نكرديم ولي من براي مهريه به مامانم نگاه ميكنم كه ٢٠ساله پيش ٥١٤تا بوده مس ...

فقط بگم همین 514 تا میشه دومیلیارد و چهارصد میلیون تومان ..... 

2740
فقط بگم همین 514 تا میشه دومیلیارد و چهارصد میلیون تومان ..... 

اول كه ١٠٠٠ تا بوده😁 بابا بزرگم از بابام خوشش اومده كه گذاشته با ٥١٤تا وصلت صورت بگيره بعد هم مامانم كه قصد طلاق نداره ولي ما كلا به يه چيزي معتقديم وقتي كسي ميدونه مهريه ي دختراي ما چه جوريه و فكر ميكنه توانايي اينو داره كه باعث بشع زندگي منحل بشه نبايد بياد سمت خانواده ي ما☹️😂

اول كه ١٠٠٠ تا بوده😁 بابا بزرگم از بابام خوشش اومده كه گذاشته با ٥١٤تا وصلت صورت بگيره بعد هم مامان ...

چی بگم هرکس یه نظری داره ولی ما مهریه رو میگیریم الان مامانم یه آپارتمان داره فکر کنم 180 میلیونی باشه قیمتش

بابام هفت هشت سال پیش زد به نامش جا مهریه 

منم خیلی دوست دارم بگیرم 110 تا مهریمه

تازه خودمم کار میکنم

چی بگم هرکس یه نظری داره ولی ما مهریه رو میگیریم الان مامانم یه آپارتمان داره فکر کنم 180 میلیونی با ...

باباي منم خونه و ماشينو اين چيزا رو به نام مامانم زده ولي مهريه تو خانواده ي ما واسه ي اينه كه شوهر اگه بعد ١٢٠ سال مرد به زن داده بشه يه جورايي همه.ي أموال براي زن و بچه ها بمونه

اصلا بحث اینا نیست  خب بلاخره اینام یه  شغله خیلی مشاعل درامد خوبی دارن  و اینکه اخ ...

دقیقاااا...ی مدت با دکتری کارمیکردیم میگفت هرکیو خاستین نفرین کنید بگید الهی با پزشک وصلت کنی