2733
2734
ولی اون لایکم بیشتر به خاطر حاضرجوابیش بود بیشتر خنده ام گرفته بود لایک کردم. امیدوارم فرد خوبی با ...

كدورتي در كار نيس  حتي افرادي كه بي احترامي مي كنن هم زياد جدي نمي گيرم اما شما رو چون احتمال مي دادم برا رفتارهاتون دليل داشته باشيد صرفا پرسيدم  

ممنونم بابت در ميون گذاشتن نظرتون🙏🏼

اين كه كلي گويي بايد موردي بگيد با دليل تا قبول كنم

مثلا ایده تاپیک های آشپزی ، متخصص های سایت، وویس ، چیزی که میترسید  و دورهمی آقایون اینا جدیدتر و جالبتره ولی خب تاپیک های بی معنی مثل همین که الان زدین هم زیاد دارید

تعداد تاپیکهاتون کمتر باشه ولی با موضوعات خوب 

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا ایده تاپیک های آشپزی ، متخصص های سایت، وویس ، چیزی که میترسید  و دورهمی آقایون اینا جدیدتر ...

سليقه هم هست   مثلا من خودم تاپيكي كه گفتم هر كس از ليست آنلاين ها يك نَفَر رو تگ كنه خوشم مي آد و براش دليل هم دارم فكر هم نمي كنم تكراري بوده باشه

سليقه هم هست   مثلا من خودم تاپيكي كه گفتم هر كس از ليست آنلاين ها يك نَفَر رو تگ كنه خوشم مي آ ...

خب راستش اون تاپیک 

نمیتونم دروغ بگم ایده اش وقتی خوب بود که

مثلا یه جمله مثبت و زیبا به یه فرد غریبه گفت 

بعد ببینی تاثیرش چیه

در این شرایط خیلی خوب میشد

کلی انرژی مثبت انتقال پیدا میکرد

هر چند کلی با ناراحتی جواب منو دادین 

ذوقم کور شد

قبلش دیدم بهتون خیلی مثبت بود😅

2731
خب راستش اون تاپیک  نمیتونم دروغ بگم ایده اش وقتی خوب بود که مثلا یه جمله مثبت و زیبا به یه ف ...

صرف این که   پیام بین دو نفر رد و بدل بشه که باهم  آشنایی نداشتن  و از نا آشناییشون اندازه یه اپسیلون کم بشه  جالبه  

ضمن این که  کاربرایی  زیادی هستن که حتی یه دفعه هم تگ نشدن  و حس جالبی براشون تو پست های اون تاپیک هم ببنید حرفم تایید می شه هرچند گزارش  زدن براش و تعطیل شدنش باعث خراب شدنش   شد 

بعد جمله محبت آمیز می ذاشتم که هزار تا حرف می زدن تو پسری چه حق داری چنین حرفی می زنی و....   

در مورد دیدنتون هم من  نمی دونم چه حرف بدی زدم که ناراحت شدید یا  برخورد بد حسابش کردین

تاپیک آشپزی رو  وقتی گزارش  می زنن و تعطیل بشه معلوم  می شه  وضعشون

قربون خدا برم الان بگو تاپیک من جای کیو تنگ کرده چه ضرری میتونه برا کسی داشته باشه اینجا هم نمیزارن شاد باشیم 

؟🖤🥀
صرف این که   پیام بین دو نفر رد و بدل بشه که باهم  آشنایی نداشتن  و از نا آشناییشون ا ...

مدام جوابمو منفی دادین .حسش خوب نبود

اگر دیدتون این بوده که میپذیرم. میتونه حس خوبی داشته باشه و مثبت باشه

قرار نبود شما به  همه پیام محبت امیز بدین که

کاربرها برای هم مینوشتن

اکثرا هم خانم هستن😊

مدام جوابمو منفی دادین .حسش خوب نبود اگر دیدتون این بوده که میپذیرم. میتونه حس خوبی داشته باشه. قر ...

مي دونم اين جا جوش چرته بِه همه چي بدبينن بعضي ها تاپيك مي ذارم ١٠ دقيقه بعدش تعطيله الكي

مي دونم اين جا جوش چرته بِه همه چي بدبينن بعضي ها تاپيك مي ذارم ١٠ دقيقه بعدش تعطيله الكي

زیادی معروف شدین

تازه خوب باهاتون کنار اومدن 

سر اون تاپیک که هم پربازدید بود هم داغ منتظر بودم کاربریتون حذف بشه😂

با ریتم اهنگ بخون 😎

سلامممممم 🖐🏻

بامرام   

شدی شبیه با ورام   

اسه دلو رو میکنم   

تا که برقصی تو برام   

هلو ۵۳ موضوع ازاد بود گفتم یه سلام ویژه بده 😂😂😂😂

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡