2733
2739
اونجا سيستمش فرق داره با اين جا  اكانت بياريد تا بگم  كاش دختر بارون هم قبل تركيدن اكانت ...

عضو شدم

مننن چقدرر خفنم😂😂😂😎

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم♡من ه م ی ن ۱ دونه ام♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مایه سوگل داشتیم گل دختری بودادوستان زدن ناکارش کردن داری کم کم معروف میشی پس مواظب خودت باش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

نظر من

نی نی سایت چرا باید مخرب باشه برای ی دختر یا ی پسر جوون؟ اینجا درسته ک بحث از همه چی هست حتی مساعل +۱۸ ولی دیگ فیلم پ و ر ن ک نیس بعدم دختر و‌پسری ک اهل این چیزا باشن کلی سایت و کانال بد هست ک دنبالش برن کسیم دیگ تو این دوره زمونه اونقد چشمو گوش بسته نیس ک‌با خوندن مطلب سایت چشمو گوشش باز بشه وووو اینکه خانواده باید نظارت داشته باشه وقتی میبینه فرزندش کم سن و‌ساله من خودم ۲۱ سالمه تا ۱۶ سالگی گوشی نداشتم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2738
نظر من نی نی سایت چرا باید مخرب باشه برای ی دختر یا ی پسر جوون؟ اینجا درسته ک بحث از همه چی هست حتی ...

درسته از يه جهاتي ولي صحبت هايي كه اين جا مطرح مي شه گاهي مي تونه تاثير بدي داشته باشه

همه  هم فيلم +١٨ نمي بينن كه 

درسته از يه جهاتي ولي صحبت هايي كه اين جا مطرح مي شه گاهي مي تونه تاثير بدي داشته باشه همه  هم ...

ببین قبول دارم حرفتونو 

ولی خب کاربرا هم باید یکم رعایت کنن میگن تاپیک فلان اقایون نیان خب اینجا جای خصوصی نیس ک هزاران نفر دارن افلاین میبینن و میخونن پس باید خود کاربرا هم رعایت کنن ...

درسته همه تو سایت بد و فیلم بد نمیرن ولی خیلی وقتا سایتای دیگ و حتی کانالای تلگررام یا اینستا انقد تبلیغات یا عکسا یا مطالبی میاد ک حتی برای بزرگترا هم کنجکاوی میاره چ برسه ب نوجوان پس نمیشه گفت اینجا چارتا تاپیک اثر مخرب میزاره 

ولی اگر هم بزارع ممکنه روی دخترا بیشتر باشه چون پسرا ازادی بیشتری دارن و محدودیت و کنترل کمتری توی خانواده و جامعه دارن و دراخر هرکاری کنن و هرچی بشه متاسفانه میگن پسره

اما با دختر طور دیگ برخورد میشه

ببین قبول دارم حرفتونو  ولی خب کاربرا هم باید یکم رعایت کنن میگن تاپیک فلان اقایون نیان خب این ...

دقيقا من اين رو تو تاپيكم اشاره كردم كه انگار بعضي هاز نمي دونن كه تاپيك ها براي تمام كاربران شبكه جهاني اينترنت قابل دسترسيه

در مورد فيلم پ ورن هم ببينيد شايد خيلي نوجوون ها ديده باشن يا اصلا اعتياد داشته باشن أما از ديدن اين فيلم ها خيلي اطلاعات بدست نمي آد 

كه اين جا به دست مي آد جريئاتي كه بعضي كاربر ها از روابط جنسي شون مي گن تو داستان هاي سك .سي هم پيدا نمي شه و نمي شه كتمان كرد كه همين جا  هم تمايل كاربران به اين جور مطالب خيلي بالاس

دقيقا من اين رو تو تاپيكم اشاره كردم كه انگار بعضي هاز نمي دونن كه تاپيك ها براي تمام كاربران ش ...

با جزعیات موافقم 

منم اوایل ک اومده بودم اینجا حتی تا چند ماه پیش فکر میکردم اگر افراد انلاین رو‌نگا کنم ببینم مرد توش نیس پس دیگ خیالم راحته و سر همین موضوع شاید تاپیکایی ک سوال بدی توش بوده پرسیدم و دارم هروز یکیشو میدم نی نی یار حذف کنه اصلافکرشم نمیکردم افلاین ها میتونن بخونن....

و اینکه اینجا با مردا فقط مشکل دارن وگرنه مبحثای جنسی هم اگر تاپیکش زده بشه هیچ کس مشکل نداره هموناییم ک میان گزارش میزنن و یا میگن رختخوابتونو انداختین تو سایت از همه طرفدارتر هستن و  خب استدلال خیلیا هم اینه اینجا مجازیه و کسی کسیو نمیبینه پس راحتیم