2737
2739
عنوان

مادرشوهرم ناراحت شد(اینارو بفرستم براش؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه من چکارت کردم پسرتو انداختی ب جونم اگه نیومدم پیشتون بشینم چون گلوم درد میکرد خوبه بیام پیشت مری ...

به نظر من نفرست 

بذار اول با شوهرت صحبت کن علت رو اازاون جویا شو شاید سوءتفاهم شده 

کابرقدیمییبی ام!

مادرشوهره منم همينه چند روز پيش حالم بد شد بهش گفتم بريم دكتر چون شوهرم نبود گفتم 

بعد رفتيم حالا به شوهرم معلوم نيست چي گفته شوهرم به من ميگه اگه يه بلايي سره مادرم ميومد توجواب ميدادي جالب بود كه نگفت خودت خوبي فقط حرصه اون جادوگر ميزد 

منم قسم خوردم اگه بميرمم نميگم بهش كه يه وقت نميره اههه 

كلا اين جور مادر شوهرا معلوم نيست فازشون چيه اين همه محبت ميكني اخر سر زهره خودشونو ميزنن

2738

نه نفرست....

چون هییییی قضیه رو کش میدی و هی دعوا و اعصاب خوردی بیخیال باش و 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

نفرس هیچی .نزاربفهمه سرقضایای دعوت نکرن پاکشا

یابه خودت نزنگیدن سوختی.ساکت باش بهتره

ولی شوهرتو جر بده

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
به نظر من نفرست  بذار اول با شوهرت صحبت کن علت رو اازاون جویا شو شاید سوءتفاهم شده

اون اصلا ب حرف من گوش نمیده فقط داد میزنه الانم قهره نمیخوام برای کاری ک نکردم منت کشی کنم خستم تو شهر غریب یه تیکه نون تو خونه نیست😭

پسرم همه دنیام 😘💋💕
اینا

نه عزیزم نفرست

به شوهرت اس بده و فقط بگو به مادرت بی احترامی نکردم

مادر تو مادر منم هست

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
چرا فکر میکنن من مقصرم گفتم خونه پسرشه راحت باشه 

همیشه اعتدال خوبه نه خاکی خاکی باشی نه مغرور مغرور  

اینو تجربه به من ثابت کرده

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی