2733
2734

همراه گرفتگی گوش راست . کلا کیپ شده

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عفونت؟ دهنتو باز میکنی فکت تق تق می‌کنه؟

اره عزیزم تق تق میکنه

عفونت گوش یا سر؟ همون سینوزیت منظورته

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
از الان برات متاسفم😔💔سندرم مفصل tmj همین الان از درد دارم حوله داغ میذارم🥲

اخه بیشتر گوشم و سرم سنگینن

اخه بیشتر گوشم و سرم سنگینن

مفصلی ک گفتم ی انگشت جلو تر از گوشه.مایع بین مفصلی ک داره از بین میره تق تق میکنه و درنهایت میشه سندرم عین مال من.چهار ساله در ب در دکترا شدم..اخرشم کفتن برو تحمل کن.

همه چی با ی تق تق ساده شروع شد.الان طوری شده قول شما انگار ی وزنه ب سرم اویزونه و جمجمه و فک و ارواره هامو دندونام همه با هم چشمام و پیشونیم وحشتناک تیر میکشه طوری ک وقتی میگیره عین دیونه ها فقط لگد میزنم ب در و دیوار🥲💔

امیدوارم برای تو نباشه.مدیون وقتی ک برات گذاشتمی اگه نری عکس از سرت و فکت بگیری

2740
مفصلی ک گفتم ی انگشت جلو تر از گوشه.مایع بین مفصلی ک داره از بین میره تق تق میکنه و درنهایت میشه سند ...

عزیزم مرسی از اطلاعاتت میرم دکتر و اگر راه چاره ای پیدا کردم بهت میگم کاربریت رو سیو کردم❤

عزیزم مرسی از اطلاعاتت میرم دکتر و اگر راه چاره ای پیدا کردم بهت میگم کاربریت رو سیو کردم❤

قربونت عزیزم.برو من حتی دربار ه این موضوع پارسال تاپیک هم زدم...ایشالله ک مثل من نباشه