2752
2734
عنوان

چرا معلوم نیست من مذهبی ام یا نه🫠

240 بازدید | 24 پست

کلا معمولی ام به وقتش خیلی مذهبی ام یه کارای عجیبی میکنم

ازون طرف یسری کارام باهاشون نمیخوره🫠

البته خودم اوکیم با این مدل بودن ولی دوستام گیج میشن 

نمیدونم مذهبی ام یا نه

دقیقا منم نمی‌دونم مذهبیم یا معمولی  

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهم خداست نه اطرافیان 

ادما انتظار دارن یا صفر باشیم یا صد 

ما میخوایم وسط باشیم هیچ اشکالی نداره 

منم نماز روزه میگیرم از اونور مانتو ایم و ارایش میکنم 

هم مدهبیا بهم گیر میدن و میگن کافری هم اینوریا میگن از ما نیستی 

اما من خدایی دارم که بخاطر اون توفیق بندگی دارم .و هرکسم هرچی گفت گردنشه

منم چند سال قبل هر سال روزه میگرفتم کامل ماه رمضون رو ، شبای قدر کامل مسجد بودم و تا صبح ۷۲ رکعت نماز قضا و کلی دعا میخوندیم و نذری میپختیم بعدش برا سحری کسایی ک اونجا بودن.. فرداشم کل مسجدو تنهایی جارو میزدم..

ولی فقط همون یکماه بود ، ۱۱ ماه دیگه حتی نماز هم نمیخوندم😅

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706