2737
2739
عنوان

مادرشوهرم ناراحت شد(اینارو بفرستم براش؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 126 پست
استارتر به نظر من از الان تریپ قهر باهاش برندار... اول ازش سوال کن حتما... زنگ بزن بپرس که چرا رفتین ...

میخوام بش زنگ بزنم گوشیم بزنم ب ش ارژ برم بش زنگ بزنم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میخوام بش زنگ بزنم

دیوانگی نکن

هیچی نفرست زنگم نزن

این پیام بلندبالا رو هر کسی بخونه بیشتر میگه چه عروس زبان درازی خودتو بیشتر کم جلوه میدی

الان بارداری جنجال برای خودت درست نکن شوهرت خودش متوجه میشه به زمان و تنهایی نیاز داره

یکم وجدانتو قاضی کن شما کولرو زیاد کردی طرف سرما خورده و بهش بی محل بودی چون ترسیدی سرما بخوره توهم جاش بودی ناراحت میشدی دلت میشکست درسته نگران بچه تو شکمت بودی ولی میشد یکم با سیاست تر رفتار کرد

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
درسته عزیزم  من حرفم این نبود که مردها اگه باعث میشن دختر از خانوادش بگذره کار درست و شدنیه او ...

هیچ دختری اینو نمیخاد حتی من ... ‌حرف من اینه که چرا مادرا یکم ملاحضه زتدگی پسرشونو نمیکنن چرا حسادت میکنن چرا دخالت میکنن چرا انتظار دارن پسرشون دربست ر اختیار اونا باشه . چرا درک نمیکنن که اینا مستقل شدن . چرا اصرار دارن عروسو بد جلوه بدن پیش پسرشون . چه لذتی میبرن از دعوای اونا ..... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2740
کاش میگفتی...

عزیزم یادآوری و گفتنش حالمو بد میکنه . خیلی بهم میریزم.  لب مرز یه بیماریم.‌.‌. که بر اثر زود رنجی و ناراحت شدن هام از دست مادرشوهر مبتلا شدم...

فقط خدا بهم آرامش میده تا سلامتیم رو از دست ندم بیشتر از این...

التماس دعا...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
عزیزم یادآوری و گفتنش حالمو بد میکنه . خیلی بهم میریزم.  لب مرز یه بیماریم.‌.‌. که بر اثر زود ر ...

خدا به دلت آرامش بده انشاالله

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
چی شد گلی؟ زنگ زدی؟؟

زنگ زدم صدام هق هق شده بود گفت بچه تو شکمتو اذیت نکن گفتم مگه من کاری کردم من گلوم درد میکرد گفتم نیام زیرکولر گفت بم زنگ زد من گفتم مراسم دارریم عموی شوهرم فوت کرده گفت من مهمون نیستم منتظر نمیشم چیزی برام بیاری مگه نرفتم سر یخچال نون پنیر خوردم پسرم بیخود کرده گفتم سر من داد میزنه از اول بارداریم خونمو کرده تو شیشه من نمیخوامش بیا ببرش گفت باشه گوشیو بده بش گفتم من باش حرف نمیزنم دیگه برو براش دختر پیدا کن برو زن بگیر براش گفت نه پسرم زن داره گفتم نیستم دیگه زنگ میزنم مامانم بیاد تکلیفمو معلوم کنه گفتم پسرت تا نصفه شب بیرونه همه اینارو با هق هق میگفتم گفت ساعت ۸میام برو استراحت کن 

دلم برای بچم سوخت خیلی دست خودم نبود انقدر گریه کردم بعدشم رفتم حموم انقدر گریه کردم

ولی نیومد شب شوهرم اومد گفت چرا زنگ زدی ب مامانم منم جوابشو ندادم.

پسرم همه دنیام 😘💋💕
زنگ زدم صدام هق هق شده بود گفت بچه تو شکمتو اذیت نکن گفتم مگه من کاری کردم من گلوم درد میکرد گفتم نی ...

خوب کاری کردی که زنگ زدی...

الان دیگه متوجه شدی که از دست تو ناراحت نیست...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

خانوم خانوما، مواظب گل پسریت باش . با گریه هات اونو اذیت میکنی...

ای کاش بدونی که استرس و ناراحتی چه تاثیر بدی بر سلامت جنین میذاره...

بذار نی نی راحت و آروم باشه تو رو خدا ...

من تو دوران بارداریم استرس داشتم و ناراحتی زیادی کردم. که بعد تاثیرشو دیدم ... تا آخر عمرم پشیمونم که به نی نیم آسیب زدم و خودمو نمی بخشم 😢😢😢

خانوم خانوما، مواظب گل پسریت باش . با گریه هات اونو اذیت میکنی... ای کاش بدونی که استرس و ناراحتی چ ...

دیشب تمام گریه هامو کردم ولی دیگه بخاطر نی نی گریه نمیکنم زنگ زدم دوستم آرومم کرد شوهرم ککش هم نگزید شوهرمو نمیبخشم که منو بچمو اذیت کرد الانم اصلا باش حرف نمیزنم تابحال هیچوقت برای آشتی پیشقدم نشده ایندفعه منم نمیشم

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2706