2733
2739
عنوان

مادرشوهرم ناراحت شد(اینارو بفرستم براش؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 2857 بازدید | 126 پست

مگ تو چكار كردي ك بري اشتي 

اگ بفكر تو اصلا نه ب فكربچش باشه اين وضع و درك ميكنه و اذيتت نميكنه و بفكر خورد و خوراكت ميشه 

تو هم هميشه تو خونه يچيز بزار كنار مال اينحور موقع ها تو حامله اي بايد به خودت برسي

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بش زنگ بزنم؟

ای کاش من می تونستم یه تاپیک بزنم و مرحله به مرحله راه اومدن با مادر شوهرم و گذشت و چشم پوشی هامو بنویسم...و اینکه آخرش فهمیدم همش تظاهر به مهربونی و دلسوزی کرده تو این چند سال ...

و عاقبت اینکه کلا کات کردیم دیگه ...

این بود سرنوشت من و داشتن مادرشوهری که مدعی بود حافظ قرآن هست ...

واقعا متاسفم ...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
دقیقا همین میشه ازهیچی یه دعوای گنده درست میشه آدم بالاخره تجربشوداره دیگه

باشه نمیفرستم الان میدونم از من پیش همه بد گفته از پدر شوهرم و برادرشوهرا و خواهرشوهرا بگیر تا خاله ها ی شوهرم و کل فامیلشون اونوقت من حتی نمیتونم ب مامانم بگم 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2740
مگه من چکارت کردم پسرتو انداختی ب جونم اگه نیومدم پیشتون بشینم چون گلوم درد میکرد خوبه بیام پیشت مری ...

نه بابا نفررس دختر سیاست داشته باش یه جوری رفتار کن ک نفهمه دعواتون شده اگه بفهمه خوشحال میشه با شوهرت بگو بخند تا بسوزه خودتو مظلوم جلو شوهرت جلوه بده بگو 

با خدا باش و پادشاهی کن

استارتر به نظر من از الان تریپ قهر باهاش برندار... اول ازش سوال کن حتما... زنگ بزن بپرس که چرا رفتین؟

اگر خودتو قهر و ناراحت نشون بدی ، اون که نمی فهمه...

‌فقط آتو دستش میدی ...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
میخوام بش زنگ بزنم

اره حتما بزن.ولی با احترام باهاش صحبت کن بدترش نکنی بگو واقعا کارت اشتباهه ک من با این وضعم باید اینقد حرص بخورم 

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
اره حتما بزن.ولی با احترام باهاش صحبت کن بدترش نکنی بگو واقعا کارت اشتباهه ک من با این وضعم باید این ...

👍👍👍