2733
2739
واااااای سر باز و استین کوتااااااااه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نههههههههههه.چه فاجعه ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چجوری میزارن این ...

میگه بیفته از اون بالا واقعا جای تاسف داره

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
ب نظرم ی بار ی جوری عکس میگرفتی ک پشتت اون بیوفته بعد با خنده و شوخی نشون می دادی می گفتی ببین اتفاق ...

عکس لازم نبود ، دیگه آوازه اش تو کل محله پیچیده بود . همه یه فیضی می بردن . لذت می برد از دیده شدن .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گناه داره طفلی دیده نشده دیگه ی جوری باید خودشو وا بده دیگه 

بخدا من خجالت میکشم بجای اون آخه حداقل میخوای تو خونت راحت باشی بچه هاتو کنترل کن در طویله رو باز نزارن ..دیگه آزار و اذیتای دیگشون بماند جالبه یبار اتفاقی دم در دیدمش با دخترم تنها بودیم داشتم میرفتم بیرون بعد ی کم صحبت کرد و گفت واااای من جای قبلیم از دست همسایه ها بلند شدم بس ک اذیت میکردن خدا همسایه بد نصیب آدم نکنه 😐😐😐😐 منم گفتم من سه ساله تو این ساختمونم همسایه های قبلیمون ماه بودن حیف شد همه رفتن یه مشت بی فرهنگ ریختن تو ساختمون 😐😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2731
میگه بیفته از اون بالا واقعا جای تاسف داره

یاد طنزهای سینا ولی الله افتادم از رو اینا میسازه  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2738
خدا نصیب نکنه اینجور آدما رو  به راه راست هدایت بشن.  خب ی چادر معمولی . از همون گل گلی ...

نه این ک تو بالکن نمیاد این ظاهرا میدونه شوهر من صب تا شب خونه نیست خیالش راحته همینجور لخت لخت میچرخه بعد ما طبقه آخرم هستیم رفت و آمد کمه ولی دلیل نمیشه اون شکلی بیاد بیرون و دم در تا حالا شوهرم چندبار گفته بابا این زنه چرا اینجور میکنه یهو از پایین اومدم بالا چشمم افتاده بهش با اون وضعیتش 😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧