2733
2734

از اون بالا بیفته راحت بشید ک خودشو به نمایش نزاره 

اه اه 

که چی 

ما هم خونه قبلی یکی بود با سر  باز و آستین کوتاه میومد تراس 

چندبار خواستم صدا کنم بگم جمع کن خودتو حیف شد که بلند کردن صدا در شان و شخصیت من نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واحد روبرویی ما با شورتک میاد دم در بعد ما درو باز میکنیم بریم بیرون جیییغ میکشه میره تو 😐😐😐 یا ت ...

پخش زنده مثبت ۱۸ دارین پس هر لحظه😁🤣🤣🤣🤣

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا😁😁😁😁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2731

دوستم برو خدا رو شکر کن ، به همین ماه عزیز ما یه همسایه داشتیم روبه رومون با حوله از حموم میومد تو بالکن حوله اش رو با حوصله رو بند رختش پهن می کرد ، می رفت تو ...😐😐 تازه این یه چشمه اش بود .

2738
واحد روبرویی ما با شورتک میاد دم در بعد ما درو باز میکنیم بریم بیرون جیییغ میکشه میره تو 😐😐😐 یا ت ...

خدا نصیب نکنه اینجور آدما رو 

به راه راست هدایت بشن. 

خب ی چادر معمولی . از همون گل گلی ها‌ بزارن دم دست.  اونو سر کنن بالکن رفتنی 

حداقل شالی روسری چیزی 

مرد های تو کوچه چشم دارن کور نبستن نبینن ک

ما یه همسایه آلمانی داشتیم خانمه با بیکینی میومد از بهار تا اخر تابستون رو پشت بوم آفتاب میگرفت،انقدم بامزه بود تا میدیدت یجوریذمیفهموند بهت که تو هم بیا افتاب بگیررخوبه 

🧿
دوستم برو خدا رو شکر کن ، به همین ماه عزیز ما یه همسایه داشتیم روبه رومون با حوله از حموم میومد تو ب ...

ب نظرم ی بار ی جوری عکس میگرفتی ک پشتت اون بیوفته بعد با خنده و شوخی نشون می دادی می گفتی ببین اتفاقی عکست افتاد

از اون بالا بیفته راحت بشید ک خودشو به نمایش نزاره  اه اه  که چی  ما هم خونه قبلی ...

واااااای سر باز و استین کوتااااااااه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نههههههههههه.چه فاجعه ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چجوری میزارن این جنایت کارا راست راست تو جامعه بچرخن؟؟؟؟؟؟؟

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
2706