2733
2734
عنوان

حس خوب به شوهر....خر و پف شوهر!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم خروپف میکنه اونم چه خروپفیییی یه شب صدای گراز میده یه شب خرس خلاصه شبا انگار تو جنگل خوابید ...

واااای مردم ازخنده

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2742
نه گلم گفتم ک زندگیمون خیلی بهم ریخته است از هر دری وارد بشی بدترینش نصیب من شده

انشالله خدا خوشبختی نصیبت کنه

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
چرا بیدارت میکنه؟

نمیدونم والا مرض داره🤣😂البته بیشتراوقات بوس میکنه میخابه

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2740
واي شوهر من يه اپشن ديگه هم جز گوز داره تو خواب اب دهنش جاري ميشه  جوري ك بالشتو خيس ميكن ...

توهم خودتومسخره کردیا حاله ادموبهم میزنی

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
اخ چ دلم براش تنگ شد شوهرمن وقتی جلو تلوزیون میخابه من داستان دارم ب زور بیدار میکنم سرصدامیکنه کلی ...

شوهرم خوابش خیلی سنگینه مرتب سحرا خواب میمونه. بهش میگم بذار من ساعت بذارم بیدارت کنم میگه نه نمیخواد، دیشب موقع سحر بیدار شدم. اونم بیدار شد با عصبانیت بهم ميگه چرا برا سحر بیدارم نکردی خواب موندم. گفتم وا من الان بیدار شدم خودت میگی بیدارم نکن. صبح بهش تعریف کردم. ميگه اصلا یادم نیست

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊
واي شوهر من يه اپشن ديگه هم جز گوز داره تو خواب اب دهنش جاري ميشه  جوري ك بالشتو خيس ميكن ...

اه🤭🤭🤭🤭شبا دهنشو چسب بزن

انشالله خدا خوشبختی نصیبت کنه

ممنونم من خیلی خوشبخت بودم ب دو سال قبل ب قبل تر ک فکر میکنم میبنم تقریبا زندگی خوبی داشتم

ولی الان اصلا دوست ندارم ادامه بدم

همسرم هم دائم میگه لطفا بشو (اسم من) دو سال پیش.منم بهش میگم سیزده سال تلاش کردم همه اش ی طرفه بود دیگه بریدم بریدگی رو یا باید گره زد و ب زور نگه داشت یا باید قبول کرد

2706