2726
عنوان

حس خوب به شوهر....خر و پف شوهر!؟

1036 بازدید | 104 پست

از حس خوبتون ب شوهراتون بگید

به صدای خر و پف شوهرتون چه حسی دارید؟؟؟؟؟؟!!!!!!

من ک عاشقشم😅

همین امشب شوهرم پیشم نیس و دلتنگمه

منم دلتنگشم 

ب صدای خر وپفش تو شبایی هس فک میکنم😐

قربونش برم😅

همه ی مردا ینی همه ی آدما ویژگی خوب دارن؛ بدم دارن

بیاین از حستون ب شوهرتون یا حستون ب کاراش بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من یه بالش زیر سرش میذاره یه بالش زیر بازوش یه بالش زیر پاش یه بالش دیگم زیر اون پاش

ینی عاشقشم 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

شوهرم فوق العاده مهربون و فدا کاره یه دونه سیب داشته باشه میاره خونه برا من حتی اگه قهر باشیم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

خخخخ مال من اداشو درمیاره الکی که بخندم ی سمفونی راه میندازه ک نگو میترکم از خنده

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خرو پفاش خیلی شدیده 

حس وحشت دارم 😂 خودمو دخترم نصف شب میترسیم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

خرو پوف نداره خواب بد ببینه ناله میکنه 

بعععععععله گند اخلاقیایه خودشو داره 

ولی بنده  دوسش میدارم

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

امروز بهم گفت این تارای سفیدو میبینی که لای موهام از غصه ی توئه که طاقت ناراحتیتو ندارم 

احساس کردم واقعا عاشقشم😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
شوهر من یه بالش زیر سرش میذاره یه بالش زیر بازوش یه بالش زیر پاش یه بالش دیگم زیر اون پاش ینی عاشقش ...

پس شما بودین بالشت هارو احتکار کردین😩😩😩لوتون میدم😂😂

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706