2733
2734
عنوان

حس خوب به شوهر....خر و پف شوهر!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 104 پست
شوهرم خوابش خیلی سنگینه مرتب سحرا خواب میمونه. بهش میگم بذار من ساعت بذارم بیدارت کنم میگه نه نمیخوا ...

کلا مشکل دارن😁🤣

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چرا قهری دلبر؟

سریچیز الکی قهرکرده..منم دیه محلش نمیزارم.خیلی پرو شده.ولی خدامیدونه چقدر ناراحتیم دوتامون ولی به روی هم نمیاریم.من قبلا قهرکردنی فقط گریه میکردم الان انقدر بیمنطق و بی دلیله که فقط بی حس شدم.اصلا حال و حوصله ی گریه و منت کشی و دلبری ندارم

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
شوهرم فوق العاده مهربون و فدا کاره یه دونه سیب داشته باشه میاره خونه برا من حتی اگه قهر باشیم 

چه حسی خوبی داره

ایشالهههه پایدار باشین چشم بد ازتون دور

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
امروز بهم گفت این تارای سفیدو میبینی که لای موهام از غصه ی توئه که طاقت ناراحتیتو ندارم  احساس ...

😍😍😍

خدا برات نگهش داره

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
😍😍😍 خدا برات نگهش داره

ممنون عزیزم❤

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
چه حسی خوبی داره ایشالهههه پایدار باشین چشم بد ازتون دور

مرسی فدات ایشالا شما هم خوب و خوش باشید 😘😍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
 بو گندش كمتر ميشه يا ديگه نميگوزه ؟

کلا تعطیل میشه باد معده دفع نمیکنه

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩