2733
2734
عنوان

حس خوب به شوهر....خر و پف شوهر!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 104 پست
😂😂😂😂شوهر من اصلا  بدون من چیزی نمیخوره اون روز رفته بود خونه مامانش یه ساندویچ نون و پنیر ب ...

ای جونم 😂😍

اون روز بهش گفتم اگ دوست داری دو قاشق از کنار بشقابم بخور یهو برگشتم دیدم نصف بشقابو رد کرده با تیر متوقفش کردم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تصورشم وحشتناکه من اگه شوهرم دراینده خروپف کنه خودموازپنجره پرت میکنم پایین..

چون بسیار خوابم حساسه وعصبی ام..باکوچکترین صدا بدخواب میشم ویه دیوانه به تمام معنامیشم.بعضی شبها حتی میشینم گریه میکنم اگه ازخواب بپرم حسِ وحشتناکی بم دست میده.

😢😢😢😢😢

خوشبحال شوهراتوکه همچین زنای خوبی دارن...لایک دارید

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

اخ چ دلم براش تنگ شد شوهرمن وقتی جلو تلوزیون میخابه من داستان دارم ب زور بیدار میکنم سرصدامیکنه کلی باهام دعوا میکنه منم میخندم صب بهش میگم اینجوری گفتی میگه خداشاهده یادم نیس😕🤣

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
ای جونم 😂😍 اون روز بهش گفتم اگ دوست داری دو قاشق از کنار بشقابم بخور یهو برگشتم دیدم نصف بشقابو ر ...

😂😂😂😂خواهر منم میگه دو تایی با شوهرم انگار مسابقه داریم حالا نخور و کی بخور مثل قانون جنگل میخوری یا میخوره 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خوشبحالتون خور و پف ميكنه  شوهر من كه همش ميگوزه تو خواب هر شب از بو گند چس و گوزش بيدار ...

😂😂🤣🤣🤣وای خدا نکشدت مردم از خنده

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

منم شوهرم پیشم نیست حدودا 15 روزه جداییم . من خومه مامانم اونم مسافرت بود . اون رفته خونه . منم دو روز دیگه میرم پیشش.

بیچاره زنگ زده میگه بین این چند روز فقط 3 روزش بهم خوش کذشته بیا یک معامله کنیم من 15 روز تو رو از دماغات نمیارم تو هم 3 روز منو 😂😁

قبلا هم یک حرفی بهم زد که به توچه و دلم نخواسته که تعریف نکردم یا حرف نزدم 

اومد بگه اول کجا رفته چی شده گفتم نمیخوام بشنومم به من ربطی نداره😅به منچه 

ایییی دلم خنک شد 

ناراحت شد . حقش بوووود 

همین الانم داره خر پف میکنه.

ولی عاشق اون موقع هام که شبها بلند میشم زود بیدار میشه میگه کجا میری داداشی.مثلا یعنی خیلی دوسم داره و حواسش بمنه.میگم نصفه شب تو تاریکی با شورتک کجا میرم بنظرت؟دسشویی میرم دیگه.بازم هر شب میپرسه.دیگه جواب نمیدم با یه بوس بدرقه اش میکنم بخوابه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
 بو گندش كمتر ميشه يا ديگه نميگوزه ؟

خب دیگ کم حرف بزن 

فکر کردی نفهمیدیم مردی 

لابد خودت ی مرد گوزویی ک زنت از دستت در عذابه اومدی اینجا از زبون زنت حرف میزنی

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما