2737
2734
عنوان

کیا روز سزارینشون شاد بودن و استرس نداشتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی ریلکس بودم. صبحش از همه زودتر بیدار شدم و کارامو کردم . نماز خوندم و دعا کردم و توکل به خدا از 8 بستری شدم 11 دکترم اومد . تو این همه مدت خیلی راحت دراز کشیده بودم و با پسملم صحبت میکردم . هر کی میومد تو اتاق میگفت چه مامان خوبی چه مامان آرومی . در هین عمل هم بهوش بودم و همش منتظر صدای پسرم بودم و اصلا به خود عمل و خطرات و ... فکر نمیکردم . همش ذوق دیدنش رو داشتم . فقط به خدا توکل کن و ذکر بگو و فکرای خوب بکن پسرت رو تصور کن که چه شکلی . اون لحظه اول که گریه شدید میکنه وقتی میاد کنار تو و بوی تو به مشامش میرسه آروم میگیره اذت بخش ترین لحظه دنیاست فقط به اینا فکر کن
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2742
منم خیلی شاد بودم، با این که یه هفته زودتر از موعدش بود و دخملم عجله داشت و شب تا صبح هم درد کشیدم توی خونه، اول رفتم بیمارستان نزدیک خونمون و معاینه شدم و گفتن که بعععععله، وقتشه، ساعت ۶ صبح بود، اومدیم با همسرم خونه و دوش گرفتم وآرایش کردم و همسری از خونسردی من خسته شده بود، فرستادمش دنبال مامانم و خودم با حوصله وسایلمو مرتب کردم، و حاضر شدم توی راه مامانم همش حرص میخورد به شوهرم میگفت تندتر برو، منم برای خودم مشغول خنده و آهنگ بودم تازه وقتی رسیدم بیمارستان، چون حیاط بیمارستان کلی با صفا بود، کلی هم عکس یادگاری انداختم، همه فکر میکردن که من شوخی میکنم کهت درد دارم
2740
مفصله عزیزم خلاصش اینه که پشت در اتاق زایمان خوانواده ی خودم و شوهرم با هم کل انداخته بودن البته تقصیر خوانواده ی خودم بود زهرم کردن با گلایه ها و ایراد گرفتنهای الکی
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
نازنین جون سوند وصل کردن یه لحظه س من شنیدم اصلا ترس نداره. من از قسمت فشار دادن شکم میترسم.
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند
2706