2737
2739
عنوان

شوهرم...... و بدترین شب زندگی من.... لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8055 بازدید | 201 پست

اینقدر داد زدم ک کل شلوارم پر خون شد....... بهش گفتم نگه دار. واستاد در و باز کردم.... افتادم روی خاکا.....حدود یه ربع بیرون ماشین رو خاکا افتاده بودم. از سرما میلرزیدم.از ماشین پیاده نشد ببینه چیکارم. داد زد بیا بالااا

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هیچی نگید به پدرتون یا یک مردی چیزی باید بسپارید این مساعلو ک صحبت کنن اگ خودتون بگین دعوا میشه خواستتون بزارید کسی بگه ک براش احترام قاعلن یکجورایی رودروایسی دارن باهاش

2731

بااین بر بر میخوای زندگی کنی؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2738

از ترس هر جور بود خودمو کشوندم تو ماشین..... التماس کردم منو نبر خونمون مامان مریضه.........دور زد گفت پس برو خونه ما من احساس کردم مشکل از طرف من بوده...... خواستم اوضاع بهتر کنم. گفتم ببخشید من اشتباه کردم در مورد خانوادت.... ببخشید. هر چی عذر خواهی میکردم بی فایده بود. 

چقدر هم تو خودتو تحقیر کردی و پایین اوردی واسه چی التماسش کردی؟ مارو گرفتی میگم؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

اخرم رفتیم خونه ی اونا.....گفتم منو میبخشی هیچی نگفت باهاش شوخی کردم. دیدم فایده نداره. گفتم من همه ی تلاشمو کردم خوب بشیم..... خودت نمیخوای.... پشت مو کردم خوابیدم. 

2706