2733
2739
اره دقیقا زندگی خودشون روز به روز بهتر میشه دارم به عدالت خدا شک میکنم🙂

ولی خب یکجایی مطمئنم تاوان کارشون با عزیزترین کسشون پس میدون و این خیلی سنگینه و اینم میدونم عبرت نمیگیرن باز ادامه میدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه دوسشون دارن زندگی منو خراب کردن دعا کن همینروزا بمیرم

باور کن همه دوسشون ندارن (اگر خودشون هم مثل اون فرد ظالم نباشن) و شاید چون میدونن با شما مشکل دارن این دوست نداشتن رو جلو شما بروز نمیدن

دعا میکنم به زودی قوی بشی و مسلط به امور و قوی بمونی تا آزار هاشون نتونه صدمه ای بهت برسه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2742
ولی خب یکجایی مطمئنم تاوان کارشون با عزیزترین کسشون پس میدون و این خیلی سنگینه و اینم میدونم عبرت نم ...

اگه بگم چکار به من کردن برام گریه میکنی ولی امروز تو اینستا دیدمشون خوش و خرم دارن به زندگیشون ادامه میدن واقعا قلبم از عدالت خدا شکست

اگه بگم چکار به من کردن برام گریه میکنی ولی امروز تو اینستا دیدمشون خوش و خرم دارن به زندگیشون ادامه ...

میدونم عزیزم هممون تو زندگیمون یکی اینجوری داریم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
باور کن همه دوسشون ندارن (اگر خودشون هم مثل اون فرد ظالم نباشن) و شاید چون میدونن با شما مشکل دارن ا ...

من قوی نیستم خواهر دیگه از مشاوره و قرص ارامبخش خسته شدم ضربه ای که به من زدن تا ابد جاش درد میکنه💔

2740
من قوی نیستم خواهر دیگه از مشاوره و قرص ارامبخش خسته شدم ضربه ای که به من زدن تا ابد جاش درد میکنه💔

الهی بگردم    متوجهم چی میگی ولی قوی میشی انشالله جای بعضی زخم ها همیشه میمونه و همیشه درد میکنه اما خوشحالی های بزرگتر باعث میشه توجهت از روی این آسیب ها برداشته بشه و درد رو فراموش کنی  برات از همین جنس خوشحالی از خدا طلب میکنم و امیدوارم به سزای کاری که باهات کردن تو همین دنیا برسن 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

چرا فکر می کنی همه پولدارا ظالمن؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2706