2752
2734
اره دقیقا زندگی خودشون روز به روز بهتر میشه دارم به عدالت خدا شک میکنم🙂

ولی خب یکجایی مطمئنم تاوان کارشون با عزیزترین کسشون پس میدون و این خیلی سنگینه و اینم میدونم عبرت نمیگیرن باز ادامه میدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همه دوسشون دارن زندگی منو خراب کردن دعا کن همینروزا بمیرم

باور کن همه دوسشون ندارن (اگر خودشون هم مثل اون فرد ظالم نباشن) و شاید چون میدونن با شما مشکل دارن این دوست نداشتن رو جلو شما بروز نمیدن

دعا میکنم به زودی قوی بشی و مسلط به امور و قوی بمونی تا آزار هاشون نتونه صدمه ای بهت برسه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2731
ولی خب یکجایی مطمئنم تاوان کارشون با عزیزترین کسشون پس میدون و این خیلی سنگینه و اینم میدونم عبرت نم ...

اگه بگم چکار به من کردن برام گریه میکنی ولی امروز تو اینستا دیدمشون خوش و خرم دارن به زندگیشون ادامه میدن واقعا قلبم از عدالت خدا شکست

اگه بگم چکار به من کردن برام گریه میکنی ولی امروز تو اینستا دیدمشون خوش و خرم دارن به زندگیشون ادامه ...

میدونم عزیزم هممون تو زندگیمون یکی اینجوری داریم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
باور کن همه دوسشون ندارن (اگر خودشون هم مثل اون فرد ظالم نباشن) و شاید چون میدونن با شما مشکل دارن ا ...

من قوی نیستم خواهر دیگه از مشاوره و قرص ارامبخش خسته شدم ضربه ای که به من زدن تا ابد جاش درد میکنه💔

من قوی نیستم خواهر دیگه از مشاوره و قرص ارامبخش خسته شدم ضربه ای که به من زدن تا ابد جاش درد میکنه💔

الهی بگردم    متوجهم چی میگی ولی قوی میشی انشالله جای بعضی زخم ها همیشه میمونه و همیشه درد میکنه اما خوشحالی های بزرگتر باعث میشه توجهت از روی این آسیب ها برداشته بشه و درد رو فراموش کنی  برات از همین جنس خوشحالی از خدا طلب میکنم و امیدوارم به سزای کاری که باهات کردن تو همین دنیا برسن 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)