2733
2734
عنوان

شوهرم...... و بدترین شب زندگی من.... لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8055 بازدید | 201 پست
تا برسم. سریع زنگ میزنن به خانواده ی شوهرم ک بیاین طلاق... 

مگه از قبلم اختلاف داشتی با شوهرت .چرا اینجوری میگن🙄

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانشجو بود😁یه سری چیزا تعییرناپذیرن ولی بعضی چیزا رو میشع مثال بزنم از تجربم اگه حوصلشو داری؟

بگو عزبزم استفاده کنیم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ببین اون خانوادش سنتی هستن و تو شهرستان بزرگ شده ولی من برعکسش از لباس پوشیدنش خوشم نمیومد کم کم خود ...

چه کار کردی تو کارات دخالت نکنه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
چه کار کردی تو کارات دخالت نکنه

یکی دوبار دخالت کرد مثلا میرفتیم بیرون گفت اینو نپوش منم لج کردم کلا نرفتم یه چند روزم قهر کردم از دفعه های بعدم به هرچی گیر داد محل ندادم پوشیدم هی اخم کرد بازم به رو خودم نیاوردم دیگه دید حریف نمیشه الانم ازش نظر میپرسم واس چیزی میگه هرچی صلاحته تو که اخرش  کار خودتو میکنی 😂😂😂 هرچند الان دنیا دیده شده اصلا خودشم مخالف اینجور رفتاراست