2726

دوستان. از قبل تایپ نکردم. سعی میکنم تند تند بنویسم. فقط خواهش میکنم بمونید و نظر بدین خیلی به راهنمایی تون نیاز دارم. 

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم لایک

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2728

من برای 22تیر تالار رزو کردم. لباس و آرایشگاه رزو کردم..... حالا دیشب مادرشوهرم میگه باید مجلس تونو بندازید عقب تر. چون دارن خونه میسازن سه طبقه یه واحد برا ما یه واحد برا خودشون یه واحدم برای پسر 7سالشون

گفتم من به همه گفتم...... دوستام و خاله هام وقت آرایشگاه رزو کردن..... 

آبروم میره..... من سه سال و نیمه عقدم. 

شوهرم گفت عیب نداره بگو عقب افتاده...... رفتیم بیرون تا راحت تر صحبت کنیم....... من فقط اشک میریختم

شوهرم با ملایمت بهم میگفت اجاره بریم بهتره و از این حرفا. من فقط اشک میریختم. یهو ناراحت شدم گفتم ما چوب ندونم کاری خانوادتو میخوریم و شدیم راه باز کن خواهر و برادرت. یهو ناراحت شد داد زد. ماشین و سرعت داد

از بس ناشکری دیگه حالا ما از یکسال قبل شب مبعث تالار رزرو کرده بودیم مادرشوهرم میگفت بندازین عقب تا بچه های خواهر مدرسشون تعطیل شه بتونن از اروپا بیان....

منم یه بیلاخ نشونش دادم ... حالا باز خوبه تو واسه خودت میگن

دخترم تمام زندگی من
2706