1147
1273
عزیزم مبارک باشه ایشالاااا، من پارسال دقیقا همین روزا فهمیدم باردارم ولی قلبش تشکیل نشد انداختم هنوز ...

مبارکه عزیزم برای ما منتظرام دعا کن😍

صبر...اوج احترام به حکمت خداوند است...

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

همسر من اینقد فضول تشریف داره وایساد بالا سرم نزاشت سورپرایزش کنم 😂😂😂😂😂 جواب ازمایشم خودش رفت ...

من اصلا همسرم نبودن خونه. چون احتمال نمیدادم مثبت باشه. هنوزم نگفتم

نمیدونم چطوری بگم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون اره همه رو تجربه کردم منم چهارسال پیش یه سقط کردم بعدش دیگه نشده تا الان منتظر معجزه ام

انشالله خیلییی زود دامنت سبز میشه فقط‌ از خدا بخواه، خدا خیلیییی مهربوووونه ❤️

1279
اینکه تو چن هفته باید بتا چن باشه و اینا رو میده تیتر

نگاه الان عکسشو میدم برات ببین معمولیه یا تیتر 

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
1274
من اصلا همسرم نبودن خونه. چون احتمال نمیدادم مثبت باشه. هنوزم نگفتم نمیدونم چطوری بگم

منم شوهرم مسافرته بهش حتی نگفتم موعدم عقب افتاده گفتم مطمئن بشم بعد میگم

اینکه تو چن هفته باید بتا چن باشه و اینا رو میده تیتر

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
1257
ای خداااا من اینقد بچه زیاد دوس دارم خدا به منم سه تا بده 😐😐😆😆😆 خداحفظشون کنه عزیزم

منم خیلی

دلم میخواد دورم پر باشه از بچه های قد و نیم قد

بعدشم کلی نوه

ان شاءالله بزودی شماهم کلی بچه دورتونو میگیرن

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این معمولیه مال منم اینجوریه تیتر تو ۴۸ ساعت میزان بالارفتن بتا رو داره  همین خوبه دیگه کارتو ...

اها

1280