2737
2734
عنوان

چ وضعشه همش تایپیک خیانتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 114 پست
وای یکی هست دقیقه ای از گندایی ک میزنه ب زتدگیش گزارش میده بعد مقاومتم میکنه حلشون کنه 

از قدیم گفتن خود کرده رو تدبیر نیست طرف به بلوغ شخصیتی نرسیده مفهوم زندگی مشترک رو نمیدونه اصلا مفهوم زندکی رو نمیدونه الویتاش هدفش سقف خواسته کف خواسته خواسته های منطقی که براساس اون انتخاب همسر کنه همین جوری دیمی میره ازدواج میکنه چهارروز دیگه هزار ویک مشکل واسش پیش میاد بعد دوباره باز به جای اینکه بشینه ببینه مشکل کجاست که به این مرحله رسیده و واسش راه حل پیدا کنه میاد تو مجازی تاپیک میزنه و کسایی نظر میدن که از جزییات اون مشکل هیچ اطلاعی ندارن والا من خودم هزار رویک مشکل دارم اگه میدونستم اینجوری قراره حل بشه فرت و فرت تاپیک میزدم

جالب اینجاست همه ی خانمای نی نی سایت خوبن ..نمیدونم این مردا با کی خیانت میکنن..این قشر زنا از خارج ...

باور کن همشون ت  فیلمن یک ج ریم تعریف میکنن ک ادم اشکش در بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از قدیم گفتن خود کرده رو تدبیر نیست طرف به بلوغ شخصیتی نرسیده مفهوم زندگی مشترک رو نمیدونه اصلا مفهو ...

اره دیگه انکار همه چی بچه بازی انکار یک زندگی با نطر چند کاربر ب نتیجه میرسه

2742
وقت نکردن شوهراشونوچک کنن خوووو حق بده توتابستون بیکارن گیرمیدن به شوهره بدبخت شون بعدشم که سرگرم ب ...

😂😂😂😂😂😂توجیع میکنی 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
از قدیم گفتن خود کرده رو تدبیر نیست طرف به بلوغ شخصیتی نرسیده مفهوم زندگی مشترک رو نمیدونه اصلا مفهو ...

دقیقا خیلی خوب گفتین واقعا ب بلوغ فکری نرسیدن من میام میگم وای شوهرم ال و بل هست خب مگه کسی میدونه واقعا من مقصر نبودم ک بهم راهکار بدن اصلا نمیفهمن زندگی چقد مهمه با تاپیک زدن نمیشه درستش کرد

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2738

دقیقا

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اینجا مطرح میکنه ک با توجه ب نظرات ب ی نتیجه گیری برسه

خوب این بزرگترین حماقته. شاید اژ حماقت هم اون ورتر. شما میای مشکلت رو واسه کسایی مطرح میکنی که جزییات مشکل رو نمیدونن بعدشم درک وبرداشت هرکس از اتفاقات متفاوت هستش ممکن من جوری برداشت کنم یه نظر بدم شما جوردیگه برداشت کنی یه نظر دیگه بدی اینجوری طرف نه تنها مشکلش حل نمیشه مسلما بدتر هم میشه چون به جای اینکه یاد بگیره مشکلات زنپکیش رو ریشه یابی کنه و حلشون کنه هراتفاقی افتاد بیاد اینجا تاپیک بزنه 

اینا فقط میتونن بگن بزن طرف و له کن طلاق بگیر فلان کن

خب اونجور ک مثلا همین کاربری ک میگم تعریف میکنه والا همون ادم میگه برو طلاق بگیر 

کلا از بیخ تاپیک زدن درباره این موصوعا اشتباهه

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
😂😂😂😂😂😂توجیع میکنی 

😄😄😄😄😄

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
خوب این بزرگترین حماقته. شاید اژ حماقت هم اون ورتر. شما میای مشکلت رو واسه کسایی مطرح میکنی که جزییا ...

اره من موندم اینا عقل ندارن خودشون.خوب معلومه من موعی ک بیرون از ماجرام ک فقط شنونده هستم سریع تحت تاثیر قرار میگیرم و میگم برو طلاق و سلام 

خب اونجور ک مثلا همین کاربری ک میگم تعریف میکنه والا همون ادم میگه برو طلاق بگیر  کلا از بیخ ت ...

بده کاش نی می سایت اجازه این نایپیکارو تده خیللی داره عادی میشه

2706