2737
2734
وای از کجا شک کردی بالش رو شکافتی؟ 

نه والا   شک نکردم بچه ها داشتن بالش بازی میکردن   کنار بالش باز شد    توش ریخت بیرون دیدم یه چیز کوچیک افتاد پارچه بود    توش صدا پلاستسک میداد بازش کردم دیدم اینو تو همون‌پلاستیک گلپر و ایناست شوکه دم اصلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه كسى به بالش شما دسترسى داره؟شايد كارشوهرته دعاى محبتى چيزى گرفته؟؟

نمیدونم والا موهم توش بود حدس میزنم یا واس محبت یا واس جدایی چیزی گفتم شاید کسی مشابه شو دیده باشه 

2731
نمیدونم والا موهم توش بود حدس میزنم یا واس محبت یا واس جدایی چیزی گفتم شاید کسی مشابه شو دیده باشه&n ...

خب يه مدته حس جدايى دارى يامحبت؟؟

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2740
این بالشت مخصوص کی بود؟شوهرت یا شما  منم تو خونم هست ولی پیدا نمیکنم متاسفانه باید همه بالشتا& ...

بالش خاصی نبود ما همخ رختخوابامون قاطیه اینم‌بچه ها داشتن بازی میکردن  بغل بالش پاره شد ریخت بیرون  دیدم یه چیزی عین بالش  کوچیک توشه صدا پلاستیک میده بازش کردم دیدم این دعاهه تو همون پلاستیکه با گلپر و اینا بود مو های توش‌ خیلی عجیب بود برام 

تو بالش ما هم بود دعا رو انداختیم آشغالی  نباید آشغال میانداختیم؟

شنیدم باید بتدازیم تو آب روون باط مطمئن نیستم‌ولی فک نکنم مستقیم‌دور بندازیمش خوب باشه

2706