2752
2734
عنوان

ینی پای خیانت وسطه

339 بازدید | 35 پست

خانماشوهرم ازسرکار بعد چن روزاومد خیلی خسته بود خابید بعد یهو توخاب اروم کفت معصومه خیلی واضح نبود ولی من شنیدم..بش ک گفتم دعوام کرد گف شاید منظورم این بچدک پاک و معصوم الیته میگ مم اصن توخاب چنین چیزی ندیدم.ینی خیانت کرده از صب مردم ازدلشوره .مااصن معصومه نداریم فق اسم مامانش توشناسنامشه ک اصلااااا ب زبون نمیاریم.ت.خاب حرف میزنه گاهی اوقات ولی تالا اسم نیورده بود بش گفتم.الیته من شکاکم و دعوازیادمیکنیم سراین موضوع.این ک بش گفتم رفت ب خونوادم گفت و شد دعوا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط با ی اسم ک تو خواب گفته نمیشه دعوا راه انداخت وشک کرد رفتارای دیگه شو نگاه کن بعد قضاوت کن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

😂😂😂😂😂بیخیال بابا 

منم یه بار تو خواب گفتم خیلی پسر خوبیه🤤🤤

در واقع اصلا پسری تو زندگیم نیست😑😑😑

یا آبجیم مجرده از خواب بیدار شد خواب آلود گفت من چرا زایمان نکردم🤒🤒🤕

ول کن

2706