2733
2739
عنوان

چ وضعشه همش تایپیک خیانتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 114 پست
خوب اکه واقعا این مشکل براش میش اومده خودش باید ب خودش کمک کنه ن کسی دیگه.مثلا وکیل ج میخوا  بک ...

چه خوش خیالی تو 

فرش قرمز پهن کردن براتون حتما تو دادگاه 

مرده میتونست شکایت کنه که تلگرامشو داره و شات گرفته 

و میتونست اموالشو به نام خانوادش کنه تا توقیف نشه

و میتونست پول تو حسابشو بریز به حساب خانوادش تا مسدود نکنن 

مهریه رو فکر میکنی میده؟

اونقدر زرنگن میرن صدتا وام میگیرن با فیش حقوقشون میدن به دادگاه میگن حالا برای مهریه قسط بندی کن

شاید سالی یدونه هم بهش سکه نده

الان دیگه زندان هم نمیفرستن

تهش دختره رو بیچاره میکرد تا ببخشه طلاق بگیره

تهشم بعد طلاق بهش انگ دیوونه بودن بزنه چون چیزیو ثابت نکرده 

اگه همه میخواستن انقدر ساده باشن دیگه کسی وکالت نمیخوند

ببرِ مازرون 🐯😂
چه خوش خیالی تو  فرش قرمز پهن کردن براتون حتما تو دادگاه  مرده میتونست شکایت کنه که تلگر ...

بنظرت کسی ک بخواد از زندگی یکی بره بیرون پول اینقد مهمه ک خودش و ب در و دیوار بزنه و باعث قتل بشه مگه نشنیدی میگین مهرم حلال جونم ازاد.چ بسا کسایی بودن ک فقط میخواستن توافقی جدا بشن و راحت بشن کسی ک زنشو دوسنداشته باشه ب راحتی طلاقش میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین جریان خیانت شوهر یلدا یعنی اگه من بودم عمرا تاپیک نمیزدم اونم چی؟؟ چهار پنج بار تامیک میزد ...

اره من ک نتونستم باورش کنم یارو لحطه ب لحطه میگفت.اومد کتک زد سیلی زد چ کرد چ کردم.من وقتی ک  عصبانیم نمیام ک بگردم تو سایت

چه خوش خیالی تو  فرش قرمز پهن کردن براتون حتما تو دادگاه  مرده میتونست شکایت کنه که تلگر ...

یک جیز دیگه ایشون ک نامه عقیم بودن همسرش و داشت دیکه میتونست طلاق بگیره ب راحتی .مگه نگفته بود اسپرمش صفره.

2731
بنظرت کسی ک بخواد از زندگی یکی بره بیرون پول اینقد مهمه ک خودش و ب در و دیوار بزنه و باعث قتل بشه مگ ...

خودش طلاق بده باید مهریه بده 

اما زن طلاق بگیره نه نمیتونه خیییلی سخته تا بگیره

مهریه حق زنه 

باید بگیره چون بعد طلاق تو ایران خراب شده ممکنه حتی خانواده دختر هم مسئولیتشو قبول نکنن 

کجا باید بره؟

پول باید داشته باشه

اون مهرم حلال موقعی که خانواده پشتت باشن

ببرِ مازرون 🐯😂
خودش طلاق بده باید مهریه بده  اما زن طلاق بگیره نه نمیتونه خیییلی سخته تا بگیره مهریه حق زنه& ...

مهریه ک عند المطالبس یعنی من حتی الان میتونم با شوهم باشم و ادعای مهریه کنم.من کلی میگم اگه کسی از شوهرش خیللی تنفر داشته باشه ب فکر مهریه نیست ک سال های سال طلاقش طول بکشه توافقی جدا میشن دیکه

2738