2737
2739
عنوان

چ وضعشه همش تایپیک خیانتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 114 پست
خوب دیگه دیدن اینجا مخاطب زیاد داره واسه همین روش مانور میدن!!!  بخدا یه سرچ بکن تاپیکای قد ...

فحش هم میدن ناسزا میگن به نامزدشون و شوهرشون.خب مجردا و بقیه حالشون از زندگی مشترک بهم میخوره .بی ادب میشن.اندکی احترااام.هی شوهر فلانم بهمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میتونن  به مدت یک هفته نی نی یاربشن اونم افتخاری😅 فقط بایدبره توپربازدید

چ علایقی دارنکمردم بخدا.مملکت همینجور چوب تو تستینمون کرده ملتم با این تایپیکاشون بیشتر عصبی میکنن مارو

توجه دارین ایت تاپیک های خیانتم از اول اردیبهشت شروی میشه تا اول مهر 

یا شهریور ماه 

وگرنه عیدا همش یا تاپیک مانتو بود یا تفریحو مسافرت 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
یارو کیسه ابس ترکیده میخواد بزاد میاد میکه وای ترکید چ کنم دیگه تایپیک زدن داره عه

هیچی میتوونیم بهش بگم فقط نفس عمیققققققق بکش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738

مثلا من ی تاپیک امشب زدم کاملا واقعی ولی اینقد اخ و پیف کردن 😂😂😂 حالا اگه چهارتا زنم قاطیشون میکردم همه پیگیرم میشدن

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
فحش هم میدن ناسزا میگن به نامزدشون و شوهرشون.خب مجردا و بقیه حالشون از زندگی مشترک بهم میخوره .بی اد ...

وای بخدا یک چیزای میخونی اوم حرصش میگیره ن میتونی توهین کنی ن نرفی بزنی 

توجه دارین ایت تاپیک های خیانتم از اول اردیبهشت شروی میشه تا اول مهر  یا شهریور ماه  وگر ...

عید مرداشون خوبن برا خرید کردن 

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
توجه دارین ایت تاپیک های خیانتم از اول اردیبهشت شروی میشه تا اول مهر  یا شهریور ماه  وگر ...

وقت نکردن شوهراشونوچک کنن خوووو حق بده

توتابستون بیکارن گیرمیدن به شوهره بدبخت شون بعدشم که سرگرم بچه داری ومدرسه وزایمانن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706