2733
2734
عنوان

چ وضعشه همش تایپیک خیانتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 114 پست

خوب دیگه دیدن اینجا مخاطب زیاد داره واسه همین روش مانور میدن!!! 

بخدا یه سرچ بکن تاپیکای قدیمی سایت چه تاپیکای مفیدی بود امشب یه تاپیک پیدا کردم یه خانم کارشناس آزمایشگاه بود چقد با تاپیکاش جواب آزمایشای خانمای باردارو واسشون تفسیر و توضیح میداد چقد کمک میکرد و هزاران تاپیک مفید دیگه!!! الان هر شب یه آدم نخاله پامیشه آهای بیاین که شوهر آشغالم فلان کرده

خدایی مثلا این موضوعات رو اینجا مطرح میکنن که چی به نتیجه ای هم میرسن؟ طرف به جای اینکه بره ریشه یاب ...

لایک لایک لایک 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی مثلا این موضوعات رو اینجا مطرح میکنن که چی به نتیجه ای هم میرسن؟ طرف به جای اینکه بره ریشه یاب ...

وای یکی هست دقیقه ای از گندایی ک میزنه ب زتدگیش گزارش میده بعد مقاومتم میکنه حلشون کنه 

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2731
مگه چیزی میدن ب پر بازدیدا؟

آره کاپ طلایی میدن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

واقعا خیلی حال بهم زن شده سایت حالا میان میگن شرکت نکن 

خوب مسلمان پس چی شرکت کنم تاپیک خیانت پشت خیانت خیلییییی تاثیر منفق داره رو ذهن زندگی مردم خیانت دیده محترم خودت تصمیم بگیر برا زندگیت یا بمون یا برو بحدا شک دارم همشون راست بگن 

والا همچین میان با جزئیات تعریف میکنن از منو سرحالترن

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

منم اوایل برام مهم نبود ولی الان دوس دارم بیکار میشم برم پر بازدید هارو بخونم همش تکرار..بعضی نظرها ازش بوی خون بلند میشه..بخدا قسم یکی از دوستای صمیمی من شوهرش چند بار خیانت جنسی کرد مواد میزد ..پشتش و گرفت آبروش و نبرد .اینجا یه نظریه هایی میدن تن آدم مبارزه...الان مرده عاشقش شده هزار ماشاالله

2740

وای گفتی بخدا اینو منم می خواستم تاپیکشو بزنم واقعا خیانت چی ش خوبه عاخه؟؟؟؟؟؟ اه حرصم میگیره وقتی میبینم تو پر بازدیداس اینهمه تا پیک انگیزشی اونوقت خالی میمونه

میشه واسه سلامتی نینیم صلوات بفرستی

میتونن  به مدت یک هفته نی نی یاربشن اونم افتخاری😅

فقط بایدبره توپربازدید

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

یارو کیسه ابس ترکیده میخواد بزاد میاد میکه وای ترکید چ کنم دیگه تایپیک زدن داره عه

2706