2733
2734
بچه ها تا می تونید غذای بیرون نخورید .. تازه اینو منی میگم که برج میلاد برو و رستوران گرون برو هستم ...

ديگہ چ چيزايي ميگفتن ؟ لطفا بگو.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
چه جالب حرف دل منو زدی  من ادمی بودم که عاشق رستوران گردی بودم یعنی در ماه مبالغه نکنم ۲۰ بارو ...

منم با حرفای شما موافقم ... اما یه سایت خوب هست به اسم lastsecond که توش تور میذاره .. گفتم اگه شما هم اهل سفرید حتما به این سایت سر بزنید.

به امید روزی که مردم ما هم بتونن بیشتر سفر برن که واقعا دنیا دیدن بهتر از دنیا خوردنه ...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو شهر خودم یک جا رو سراغ دارم همیشه همونجا میرم

خب وقتی اسم رستوران و شهر رو نگید که ما چطوری بریم به اونجا ؟!   

اینطوری به بقیه هم کمک میشه که جاهای خوب رو بشناسند ... درسته ؟

ديگہ چ چيزايي ميگفتن ؟ لطفا بگو.

سبزی خوردن جلوی یه مشتری برگشته روی فرش که روی تخت بوده ... مشتری گفته این سبزی رو نمیخوایم یکی دیگه بیارید

بعد جلوی اون مشتری عوض کردن..

اما همون سبد رو به یه مشتری دیگه بردن !!!

........

خیارشورها رو میریختن توی سینک می شستن .. یعنی نه توی سبد که  ... کلی توی سینک می ریختن که یه آب بزنن.

....................

میگفت اگه بدونید چه خبره توی این آشپزخونه ها لب نمیزنید به غذاهاشون... 

متاسفانه بهداشت اصلا رسیدگی نمیکنه مگه چیزی رسانه ای بشه ... مثل اون فیلم که نشون میداد مرغایی که قراره طبخ بشه جلوی توالت گذاشته بودن که درش باز بود.

این که رسانه ای شد , آی بهداشت سر و کله اش پیدا شد که پلمپ کردیم !!

2731

حداقل دوبار درماه

حال خوبتان را نه از کسی طلب کنید ونه برایش به این وآنور بزنید ونه حتی منتظر معجزه باشید.قدری تلاش برای داشتنش کافی است.این شمایید که میتوانید روحتان را مملو از آرامش کنید  
2740
نکته دوم اینکه واقعا بهداشت رعایت نمیشه من یه بهرتو گیلاته میزمون یه جوری بودکه یه دریچه پیدا بود آش ...

واقعا از این یزا ببینه حیف پولشو میخوره منم یه بار تو عقد رفتیم یه رستوران بد غذای بد خوردیم زهرمارم شد همش فکر میکردم کاش این پولو داده بودیم یه وسیله خونه خریده بودیم اه هروقت یادم میاد حالم بهم میخوره از اون سالادش که اینقدر کهنه و مونده بود و اون برنج شفته و چربش

قبلا بچه هام کوچیک بودن و وضعیت اقتصادی خوب بود تقریبا هفته ای چهار شب بیرون بودیم

الان با این وضعیت ۵ ماه پیش رستوران رفتیم شاید پیشتر

اما فسفود میشه گفت هفته ای یا دوهفته ای یکبار مجبوریییییی

2706