2733
2739

نزدیکه دوساله ازدواج کردیم بیرون خیلی غذا میخوردیم شاید هفته ای دوبار حداقل

ولیی خودمم علاقم ب اشپزی خیلی زیاده دیگه هرچی میرفتیم بیرون غذا میخوردیمو با دسپخت خودم مقایسه میکردم و ناخوداگاه دور شدم از غذای بیرون و فقط برای پیتزا بیرون میرفتیم و جیگر . الانم خودم پیتزا ایتالیایی حرفه ای درست میکنم دیگه همسرم عمرا پیتزای بیرونو نمیخوره حتی بهترینشو . و الان بیشتر بیرون بریم جیگر میخوریم اونم فقط ی جا ک میشناسیم و مطمئنه 

داداشمم تازگیا آشپزخونه زده کباب و جوجه و این چیزارم اون میفرسته بعضی وقتا واسمون😜

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  
قبلا خیلی می رفتم با همسرم اما الان خیلی خیلی کم ...  چون هر چی سن من و همسرم بیشتر میشه ، بی ...

چه جالب حرف دل منو زدی 

من ادمی بودم که عاشق رستوران گردی بودم یعنی در ماه مبالغه نکنم ۲۰ بارو میرفتم از سال ۹۰ که با همسرم آشنا شدم اونم می اومد چون دوست بودیم ازدواج که کردیم دوسال پیش هی بهونه می اورد و کم میرفتیم مگه تو مسافرت

سفر خارجی هم که دیگه بهونه ای نداشت و بیرون میخوردیم مگه اینکه هتل یوآل بوده باشه 

خلاصه که کم کم بهم گفت من از غذای بیرون متنفرم و عاشق غذای خونگیم از حق نگذریم دست پخت منم خوبه 

این برای من شده بود معضل تا اینکه با شیطونی های همسرم چندتا از آشپزخونه های رستورانهای خوبو دیدم و واقعا دیگه دلم نمیخواد برم مگه مجبور شم تو مسافرت تو ایران 

خارج از کشورم که یه ساله نرفتیم یکی به خاطر مامانم که باماست یکیم والا زور داده ۷ تومن که میدادیم میرفتیم اروپا بدیم بریم ترکیه نمی ارزه والا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کدوم رستوران از نظرتون خوب و تمیزه که میرید ؟

من تو شهر خودم یک جا رو سراغ دارم همیشه همونجا میرم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

ماهی یبار یا دوبار. ولی من بیشتر دوست دارم خودم آشپزی کنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

اخرین بار شب عید بود ۱۱ و نیم شب رفتیم رستوران 

قبل اون اوایل بهمن رفته بودیم 

امشب به شوهرم گفتم دفعه بعدی که میریم رستوران من دعوتت میکنم و ازمایش بارداریو بهت نشون میدم مثلا مخواستم سوپرایزش کنما😅

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

تاپیک حقوق میزنی همه مینالن از گرونی و کمبود حقوق بیشتریا که با حقوق خیلی کم زندگی میکنن الان همه از دم حداقل کمه کم ماهی دوبارو میرن بیرون غذا میخورن

واقعا نمیدونیم کدومو باور کنیم😟

پس اینایی که تاپیک میزنن میگن از دست این گرونی افسرده شدیم و کلی شکایت میکنن کیان؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

مام ماهی ی بار ولی راستشو بخای ترجیح میدم تو خونه خودم درست کنم که سالمتر شوهرمم میگه غذاهات عین بیرون میشه

چه فسفودی چه جوجه و جیگر

البته کوبیده که همسرم خودش میزنه ادم تو خونه راحتره یا درست میکنیم میریم بیرون

چند شب پیشم مرغ سوخاری درست کردم شوهرم گفت بیرون باید جلوت لونگ بندازه دختر محشر محشر

زندگیو زیاد نباید سخت گرفت میشه با کمم ادم شاد باشه فقط باید بخاد

2706