2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از وقتی وضع گوشت اینجور شده و شنیدم گوشتهای منجمد چندسال پیش یا گوشت الان میدن به خورد مردم رغبت نمی ...

واقفا راست میگی

من همسرم اگهی زده بود گوشت تاریخ گذشته میخام برای سگ بعد ی نفر از تهران زن زده بود من دوتا نیسان تاریخ گذشته دارم بدم برات بیارن شوهرم گفته من میخام اینقدرو چیکار کنم

گفته بخدا وجدانم نمیذاره بدم به کسی الان رستوران دارا کلی گفتن بده ما استفاده میکنیم ولی من گفتم بمیرمم نمیدم 

شوهرم گفته بود زیاد من همش چندتا سگ دارم میخاستم واسه اونا این مقدار بدردم نمیخوره

بله من همه تور رو از لست سکند بررسی میکنم و میگیرم ... از آژانس الفبای سفر میگیرم ، و مشکلی نداشتم ت ...

اه پس خوبه خیلی شنیدم اسمشو من بیشتر با الی گشت و سعادت سیر و شاهین گشت میرم به نظرم بدک نیستن 

2728
اه پس خوبه خیلی شنیدم اسمشو من بیشتر با الی گشت و سعادت سیر و شاهین گشت میرم به نظرم بدک نیستن 

الی گشت گرون میده چون اژانس مطرحی هستش ...

با شاهین گشت کجا رفتین که راضی بودین ؟ 

الی گشت گرون میده چون اژانس مطرحی هستش ... با شاهین گشت کجا رفتین که راضی بودین ؟ 

با اون دبی  و ترکیه هر کدوم چندین بار بعدش نمیدونم چرا گیر دادم به سعادت سیر 

در واقع نمیشه گفت از هیچ کدوم راضیم چون خب وقتی زنگ میزنی میگی فلان هتلو میخوام اونا خودشونم کار نکنن نمیدونم چه جوریه که زنگ میزنن میگن باشه بیا ولی خب ناوارد باشی کلک میزنن  مثلا هتل کریستال تو انتالیا چندتا هست یادم نیست یه سال با کدوم آژانس رفتیم گفتیم هتل کریستال اولین بار بود آنتالیا میرفتیم دوستام گفتن اولین باره برید کریستال دیگه دلوکس رو نگفتن 

ماهم رفتیم نگو کریستال سانست بود تو سیده در حالیکه کریستال دلوکس در کمر هست 

البته بگما ما رفتیم خیلی هم خوش گذشت تا سال بعدش که عکسهای کریستال دلوکسو دیدیم وفهمیدیم که چقدر فرق داره هتلهایی که درکمر یا بلک هستن کجا سیده کجا 

بعدش خواستم بریم همون دلوکس که باز نشد رفتیم هتل کروانسرای لارا 

هیییییی چه دورانی بود دیگه اصلا پولشم باشه ارزش رفتن نداره با این قیمتها 

با اون دبی  و ترکیه هر کدوم چندین بار بعدش نمیدونم چرا گیر دادم به سعادت سیر  در واقع نمی ...

بله واقعا قیمت ها گرون شده ...  

وقتی یه ترکیه رو دو نفری 11 میلیون  اونم واسه 4 شب توی هتل 4 ستاره قیمت دادن بهم , دیگه چه خبره یعنی !!!

بله واقعا قیمت ها گرون شده ...     وقتی یه ترکیه رو دو نفری 11 میلیون  اونم واسه 4 ش ...

اصلا نمی ارزه 

یادش بخیر استانبول ۷ روز ۱۴۰۰ البته هتل معمولی یا الفا یا ال سیزن یا سلطان من همیشه رفتم هیچوقت ۵ ستاره تو استانبول نرفتم 

آنتالیا که ۷ بار رفتم همه پنج ستاره 

دبی با ۹۰۰ هتل ارکید ۵ بار 

و کشورهای دیگه هر کردم قیمتهای متفاوت 

ولی الان چی نمی ارزه به قول شما این مبلغ واسه ترکیه 

البته بگما من زیاد غصه پولشو نمیخورم چون که کلا الان یه ساله دیگه سفر خارجی نمیتونیم بریم‌چون مامانم باماست وبرای اون پرواز خطرناکه 

2738

من اصلا کاری به قیمتش ندارم وسواس تمیزی هم ندارم چیزی که برام خیلی مهمه کالری غذاست کعه غذاهای بیرون خیلیه کالریش چون اکثرا چرب و پراز پنیرو روغن درست میشن اگر هم بخام بیرون غذا بخورم فقط پیتزای سبزیجات اونم مال یک رستوران که میشناسم