2733
2739

بچه ها تا می تونید غذای بیرون نخورید ..

تازه اینو منی میگم که برج میلاد برو و رستوران گرون برو هستم که مثلا میگی ۱۰۰ تومن نفری پول غذا میدادیم ... اما چند تا از دخترای فامیلمون توی این رستوران های گرون هستن و میگفت مثلا ما می شینیم کاهو رو برگ برگ می شوریم ؟؟ دلت خوشه ها !! کلی می ندازیموشون توو آب.

چه چیزایی میگفتن از داخل آشپزخونه های رستورانا .. بالا آوردم این چیزا زو شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وسواس نداشته باش😂 من اگر پولدار بودم همیشه میگفتم رستوران واسم غذا بیاره

😁😁😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738

ماتو مسافرت که اره 

ولی ماهی یکبار میریم رستوران ماه بعد

فست فود 

بیشتر خودم میپزم با تنوع اخه غذای بیرون خیلی چاق کننده س

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

مناسبتها رو ك حتما بيرون غذا ميخوريم بعضي وقتها از تنبلي يا از رو هوس ميريم غذا بيرون ميخوريم ولي دقيق نميتونم بگم ماهي يه بار يا دو بار ، الانم ك باردار شدم ك اصلا غذاي بيرون رو نميخورم 😊

2706