2737
2739
واقعا؟ باورم نمیشه😃

😁 هم بودجه نداریم هم تازگی وسواس گرفتم سختم غذای بیرون

یعنی اون حداقل هم که میتونیم میگم نمی‌خواد خودم درست میکنم

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا خیلی می رفتم با همسرم اما الان خیلی خیلی کم ...  چون هر چی سن من و همسرم بیشتر میشه ، بی ...

اره همسر منم میگه بهداشتی نیست. یک سال و نیمه ازدواج کردیم تاحالا برام حتی سوسیس کالباس هم نخریده. دوبار خودم هوس کردم خریدم.

2731

خیلیییییی کم.سالی یبار دوبار.همیشه میگم تعجب میکنم مردم چطور میرن چیزای مضر و گاهاً کثیف میخورن.بخدا غیر بهداشتین.شوهر خواهرشوهرم تو بهداشته.میگه حتی هتل استقلال هم تمیز نبوده وقتی رفتن.خودمون تو خونمون دستاهامونو نشوریم غذا درست نمیکنیم.چجوریولی اعتماد میکنید من موندم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
هفته ایی یک بار

اوف با این اسمت😘

معلومه شکمویی هستی مثل خودم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
😁 هم بودجه نداریم هم تازگی وسواس گرفتم سختم غذای بیرون یعنی اون حداقل هم که میتونیم میگم نمی‌خواد ...

منم تومسافزتا ازبس حالم بدمیشه ازغذابیرون ترجیح میدم بپزم تابخریم

تواین گرونیا  نمیریم از بیرون بگیریم ،والا غذای خونه سالمتره،قبلا زیاد 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
😁 هم بودجه نداریم هم تازگی وسواس گرفتم سختم غذای بیرون یعنی اون حداقل هم که میتونیم میگم نمی‌خواد ...

وسواس نداشته باش😂 من اگر پولدار بودم همیشه میگفتم رستوران واسم غذا بیاره

چه جوری با پسرت میری بیرون؟ من از وقتی بچم دنیا اومده حتی دلمم نمیخواد برم رستوران😓

با دوسنام رفتنی میدم مامانم یا مادرشوهر نگه میدارن.ولی با شوهرم مجبورم میبریم

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2706